Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Runway shape vélemények/tapasz...

Runway shape vélemények/tapasztalatok? Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
[link]

2018. aug. 4. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom nincs, de követném a kérdést, pont most jött szembe velem reklám, és ígéretesnek tűnik...
2018. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Ez maximum arra jó, hogy begombásítsa a bőrfelületet... Meg arra, hogy kiszorítsa belőled a szuszt, és a belső szerveidet is megnyomorgassa...


Több kára van, mint haszna. Haszna nulla, sőt, ártalmas.


MÉg a levegőt se engedi áramoltatni a szervezetben...

2018. aug. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az sem túl bizalomgerjesztő, hogy csak "facebookon vagyunk elérhetők", meg egyéb ilyen maszlagok, se egy telefonszám, se egy weboldal, telephely, semmi. Én nem bíznék bennük.


Ilyen cuccot kínai áruházban potom pénzért kapsz, már akinek kell.

2018. aug. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Még egy "apróság":


"Higiéniai termékek esetén, nincs lehetőségünk kicserélni a terméket. Ha a doboz nem került még felbontásra, abban az esetben ki tudjuk cserélni a terméket más méretre/színre, ha van belőle raktáron. A cserélni kívánt termék visszaküldésének díja és a csereként küldött termék kiküldésének költsége a vevőt terhelni. Csere esetén a termék/termékek visszaküldését megelőzően ügyfélszolgálatunkkal történő egyeztetés szükséges.


A termékeket csak az alábbi állapotban tudjuk visszavenni:

- A terméknek a védőcsomagolásában kell visszaérkeznie.

- A terméken a kipróbálást meghaladó használat jelei nem lehetnek.

Amennyiben a visszaküldött termék megfelel ezeknek a feltételeknek, a beérkezést követően postázzuk a csere terméket. A csere termék kiszállításának a díja a vásárlót terheli /990 Ft/, amit utánvéttel kell kifizetni."

2018. aug. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Aliexpressről olcsóbban meg tudod rendelni.
2018. aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Én rendeltem innen terméket, alakformáló bugyit és elégedett vagyok vele. Szép alakot csinál és nem gurul le.
2018. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Egy nagy csalódás!

Én kockáztattam és pofára estem.

Gondoltam csalok egy kicsit és egy kicsit elrejtem az úszógumimat. Na ez nem sikerült!

Készült előtte/utána fotó és semmi változás! Ugyan úgy ott van a pocak. Pedig nem vagyok tehén csak a pocakon nagyobb a kelleténél. Szóval ég NAGY KAMU!

2019. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Egy nagy csalódás!

Én kockáztattam és pofára estem.

Gondoltam csalok egy kicsit és egy kicsit elrejtem az úszógumimat. Na ez nem sikerült!

Készült előtte/utána fotó és semmi változás! Ugyan úgy ott van a pocak. Pedig nem vagyok tehén csak a pocakom nagyobb a kelleténél. Szóval egy NAGY KAMU!

2019. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én az InstantShaper terméket rendeltem meg és én elégedett vagyok vele. Látványos a hatása, többen megjegyezték, hogy fogytam, fel merek újra venni szűk ruhákat. Komfortos a viselése, egyáltalán nem kellemetlen, nem csúszik le rólam az első mozdulatnál, ülésnél, hajolásnál, tudom egész nap viselni. Én nem bántam meg a vásárlást, meg vagyok elégedve a termékkel.
2019. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kövesdi Szilvia válasza:
Senkinek nem ajánlom minőség hibás terméket küldtek , visszaküldtem. A összes postázási költség rám terhelték annak ellenére, hogy nem saját hibámból küldtem vissza terméket, hanem azért, mert a termék megérkezését követő első napon foszlani kezdett a lába között. Ez a cég megkárosított postázási költség által 3075 Ft-ra. SENKINEK NEM AJÁNLOM, HA NEM AKKAR PORUL JÁRNI UNKORREKT CÉG!
2021. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!