Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lábujj köröm nagyobbítása?

Lábujj köröm nagyobbítása?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta apró körmeim vannak a lábujjaimon, szinte nincs is, vagy ha van, pár milliméter "hosszú"😀 lehetséges valahogy a meghosszabbításuk, köröm építéssel? Pedikűrös ilyet csinál? Zselével vagy porcelánnal kivitelezhető? Próbáltam már megnöveszteni,de mikor már kicsit hosszabbak voltak, benőttek és ki kellett vágnom :/ elegem van a sportcipokbol, szandalt akarok hordaniii! :(

2018. aug. 5. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen,csinálnak ilyet zselével de talán porcelánnal is:)

Nyugodtan kérheted a pedikűrőstől.

2018. aug. 6. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%

A lábfej amúgy se egy olyan testrész, amit érdemes kihangsúlyozni.

A lakk stb vel csak azt érnéd el, hogy felfigyeljenek az amúgy se szép testrészedre.


Inkább edzést tervezz s csinálj a testednek - naaagyon sok emberre elkéne.

Ilyenkor nyáron fogom a fejemet milyen testre húznak fürdőruhát is.


Csipkés titokhokni, de sokan bőrkeményedéses repedt lábbal is járnak, a kicsi körmök a legkevesebb szerintem, amiket eddig láttam jóval durvábbak.


Szimplán ápold szerintem.


Pl pasizás/csajozásnál se a lábkörmeiddel lesz valaki lefoglalva, hanem a nagyobb és szembetűnőbb felületekkel, arc, alkat, kézfej dominánsabb.

2018. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
"Ilyenkor nyáron fogom a fejemet milyen testre húznak fürdőruhát is." Miért? Akinek nem tökéletes a teste, ne is húzzon fürdőruhát?😀
2018. aug. 6. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!