Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Wostok óra hamisítvány?

Wostok óra hamisítvány?

Figyelt kérdés

Sziasztok Jófogáson láttam egy wostok óra a név egyből beugrott de utána ugrott be azis hogy vostoknak írják vagy rosszul tudom?

Ez valami utánzat lehet?



#óra #Vostok #Wostok
2018. aug. 8. 18:55
 1/1 anonim válasza:

Szia, ha vintage az óra, abban az esetben exportra is gyárthatták, a belpiacosak cirill betűs számlapot kaptak.


Ha új az óra (mármint a SZU széthullása utáni), lehet Wostok Europe, mely a baltikumban készül, nagyon esztétikus, drága és trendi, de csak bitorolják a márkanevet.

Az igazi vöröscsillagos vosztok a mai napig Csisztopolban készül (Tatárföld közepe, ha esetleg Sztálingrád megvan még töriből, akkor attól még kb 1500 km ÉK-re)



A hamisítás ezekre nem igazán jellemző, a vintage daraboknál a gányolás jelenti a reális kockázatot.


remélem tudtam segíteni.

2018. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!