Bakancs betorese?

Figyelt kérdés
Vettem egy acelbetetes bakancsot (10 soros steel) adnatok tippeket hogy tudnam betorni? Tudom fajdalmas es hosszu folyamat lesz de azert megis valami jotanacs vagy ilyesmi?

2018. aug. 9. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes először akár a lakásban is felvenni, és kicsit járkálni benne. A fel-le vétel, a ki-be fűzés alatt is törik kicsit. Utcára meg véleményem szerint fokozatosan egyre hosszabb utakra érdemes vinni.
2018. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tennék még hozzá, hogy nem érdemes annyira megtépni a fűzőt, csak éppen annyira, hogy feszesen álljon a lábadon a bakancs. Illetve fokozatosan utána lehet húzni, ahogy a lábadra illeszkedik. Főleg a bokarésznél kell adni neki :D Az orra eléggé feláll, az nem is hajlik meg annyira lépés közben, így ott nem annyira kell betörni.
2018. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen színűt vettél, de amelyik ilyen fekete meg még valamilyen színű (márványos), azokra jellemző, hogy a betörés során, a hajlási helyeken lekopik a fekete réteg, de ez az amúgy is nagyon jól kinéző acélt csak még jobb kinézetűvé teszi.
2018. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is nagyrészt otthon törtem be. Ragaszd le a sarkad szikszalaggal. Hülyének hangzik, de 100%ban garantálom hogy nem fog ferltörni. Aztán porszívózz benne, járkálj otthon és vedd fel kisebb sétákra
2018. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először otthon mászkálj benne aztán az utcán rövidebb távolságokon.
2018. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Attila1945 ***** válasza:
Kend be jó vastagon bőrápolóval, ez legyen az első 'lépés'. A cipők sokat állnak a boltban, rendesen kiszáradnak, mire hazaviszed. Ez segit picit puhábbá tenni a bőrt. Érdemes előre már sebtapaszt ragasztani a sarkadra, hidd el, kelleni fog. Ha már jónak tünik, és kivinnéd az utcára, akkor is mindenféleképpen legyen nálad váltócipő, mert valószinű hogy fájdalmas lessz a kirándulás, ezt én a saját káromon tanultam meg. Ha bekened egy alkholos ronggyal belülről az olyan pontokat ahol nyom, akkor könnyebben nyúlik az a rész. Egy kis vodka csodákra képes. Metálos kollégám arra esküszik, hogy érdemes belelépni a bakancs szárába, mert ott ugyis megfog törni egy idő után.
2018. aug. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!