Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igazán szép nők, akik már...

Igazán szép nők, akik már kicsinek is magazinba illő szépségűek voltatok: milyen volt a gyerekkorotokban ez a tény?

Figyelt kérdés

Hogy éltétek ezt meg gyerekként, tiniként akár, szóval iskolában? Hogy bántak veletek emiatt máshogy, vagy nem máshogy, tanárok, diákok, fiúk, lányok?

Mesélne valaki nekem erről? Szülő vagyok, és én fiús lány voltam, viszont a kislányom.. hát ő nem az, most fotós kérte, hogy legyen gyerek modell is pl. (nagyon nem akarom ezt) és szeretnék picit bele látni, hogy milyen lehet azon az oldalon. Köszi lányok, ha valaki ír nekem!


2018. aug. 9. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Én annó voltam ilyen fotózásokon,gyerekként ezt egy jó bulinak és játéknak fogod fel.Imádtam,hogy mindenki körülöttem forgolódott,és,hogy minimális smink kerülhetett rám.Ő ebből nem fog sérülni,sőt élvezni fogja.Az iskolában a tanárok nem bántak emiatt velem máshogy mint a többiekkel,viszont a gyerekek igen.Főleg általánosban volt ez jellemző,ott a kislányok rendre féltékenyek voltak,de különös bántás ott sem ért,mert 2nap múlva úgyis velem akartak barátkozni.A fiúk részéről pedig csak annyi volt,hogy volt aki szerelmes volt belém,meg volt aki nem is foglalkozott velem mert szünetekben inkább játszott..
2018. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!