Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Septum férfin? Unisex?

Septum férfin? Unisex?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy ti nektek hogy tetszik ha egy férfinak septumja van? Lassan már egy éve fontolgatom hogy meg szeretném csinálni, de nem igazán merem. Aztán közbe jött egy kapcsolat is ahol eléggé nagy kompromisszumot kellene kössek a hölgyeménnyel, mivel ő pedig a nyelv piercinget szeretne, viszont én nem igazán preferálom. Valakinek esetleg lenne tanácsa ha esetleg megcsináltatnám mit kellene rá használjak?! Fertőtleníteni ect.. eléggé piszkos helyen dolgozom és félek hogy elfertőződne.

2018. aug. 10. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik, férfin septum.

Mindenképp, ha megcsináltatod, használj rá Octenisept sray-t, akár fújod, és úgy mozgató, vagy fültisztító segítségével fertőtleníted, használ:)

Gyorsan gyógyul, viszonylag fájdalommentesen.

Szabad tudni mit dolgozol? Talán jobban tudnék segíteni :)

18|L

2018. aug. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok, már egy éve tervezem én is. Én ősszel fogom megcsinálni, szülinapomon "meglepem" magam vele
2018. aug. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, uniszex.

Mivel férfi vagyok így más férfi ha visel, nem zavar, bár nem mindenkinek áll jól. A nőkön szeretem, de ott is fennáll, hogy nem mindenki tudja viselni is.

Neked septum, asszonynak meg nyelv? Hát, ez eléggé reális kompromisszum. Hidd el, jó lesz neked is, ha neki a nyelvében lesz :)

Jó pár éve van septumom, de nem hordtam egy ideje már. A lyuk megvan még, nem forrt össze 3 évnyi nemhordás után sem.

Szúrása kellemetlen, tüsszentős-megkönnyezős. Alapjáraton akkor jársz jól, ha titán anyagú ékszerrel kéred. Mivel akármit is raknak bele, mozogni fog, így azzal sokat nem tudsz tenni. Patkó ékszernél előny, hogy befelé lehet fordítani, ha esetleg olyan helyre mennél, ahol nem látnák szívesen.

Gyógyulási ideje látszólag 3-8 hét, ami azt jelenti, hogy eddig érzékeny. Enyhe váladékozás normális és eléggé rendesen kell pucolni, mert hamar be tud büdösödni (mint a fültágítók, ha nem tisztítják rendszeresen). Ápolása Octenisept oldat/spray (patikában tudsz venni, vagy rendelni) naponta 3-5 alkalommal tiszta mancsokkal és fültisztító pálcika segítségével. Az orrodba felfelé ne fújj! Arra használd a fültisztító pálcikákat. Ezt kb másfél-két hétig érdemes tartani, majd napi kettőre csökkenteni (reggel és este).

A piszkos hely nem feltétlen jelenti, a port. Por ellen ott a pormaszk. Olyan munkáknál amúgy is kötelező védőruha... ha csak szimplán mocsok van, de nem szálló por, vagy illóanyagok, akkor nem lesz vele bajod. Azért kell kezelni, hogy ne fertőződjön el. Bár kezelés nélkül sem biztos, hogy elfertőződne, de kezeléssel roppant kicsi az esély rá. Amennyiben porcos részre szúrják, úgy lassabb a gyógyulása, tovább is kell kezelni.

Ékszert cserélni 2 hónap után lehet. Csereékszer legyen tisztítva...stbstb.

Nagyon mást nem tudok róla mondani, talán még annyit, hogy orrfújásnál elsőnek roppant zavaró lesz, de hozzá lehet szokni.

2018. aug. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos s kielégítő választ! :) Hát igazából eléggé poros környezet, nagyon apró durva kis porról beszélünk. Az a baj hogy a a környezet zárt, egy ablak sincs.. gyárról beszélünk ugye..aztán a klímákon keresztül a sarkok az asztal alatt mindenütt por... + ugye ami a tálcákról lekerült megszáradt polír is az...:s
2018. aug. 11. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!