Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a voros hajuak...

Szerintetek a voros hajuak szepek vagy csunyak?

Figyelt kérdés

En akiket ismerek mind csunyak, mintha lenne egy ilyen jellegzetes arcfelepitese a vorosoknek.

Tudom, hogy vannak kivetelek, de en altalanossagban beszelek most roluk es ez vsak az en velemenyem.

Ti mit gondoltok errol?



2018. aug. 10. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Bocsanat, ha megbantok ezzel valakit de ez az en velemenyem.

Csunyak. Akiknek az egesz arcat szeplo boritja, az eleg visszataszito hatast kelt, olyan mintha kis szardarabokat szetkentek volna az arcan.

A szeplo amugy csak azon szep, akinek az ARCA az. Ha valaki csunya, a sok(vagy keves) szeplotol meg csunyabb lesz.

Legtobb vorosnek kicsi szemuk van, es egyszeruen csunya arcberendezesuk. Meg hogyha a szajuk, orruk es arcformajuk az esztetikailag szep, a szemuk elrontja az osszkepet (szem a lelek tukre blablbla)

Ezenkivul, csak szerintem bekepzelt az osszes voros?

Miert hiszik azt, hogy attol meg mert ritka a hajuk szine, rogton szepek lesznek? Ritkasag nem egyenlo a szepseggel.

Van egy voros ismerosom, akit az osszes fiu aki eddig tetszett neki elutasitotta de neki nem esik le. Igaz mar a 20-as evei elejen jar, meg sose volt baratja (de meg csak jelentkezo se), megis az egyetemi baratai ellepik bokokkal es bekepzelt mint az allat.

Egyebkent mi joban is vagyunk, megis kicsit aggaszto, hogy ennyire nincs onkritikaja.

Ja es, mint mar fent is emlitettem ez az en velemenyem. Sajat tapasztalat alapjan. Ha beirom a googlebe, hogy redhead akkor szepeket ad ki, de Magyarorszagon a legtobb csunya. Pl. Inez Hilda Papp youtuber nekem nem tetszik kulsore es neki is tipikus voros feje van (kicsi szemek, sok szeplo)

De ez az en velemenyem!!!! Es tudom a szepseg relativ, biztos en is csunya vagyok stb, a te voros hajadat mindenki dicseri? Nagyszeru. A hajadat dicserik, de az arcodat? Na mindegy, ha szepnek latod magad az nagyon jo, es tenyleg nem hajszintol fugg csak akiket eddig en lattam es ismertem azok nem a legszebbek. DE nyilvan vannak kivetelek. Kerlek, vorosek, ne legyetek duhosek.

2018. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ. Vannak gyönyörű vörös ismerőseim, de csúnya vöröst is láttam már. Ugyan annyi esélyük van a széségre mint pl egy fekete hajúnak.
2018. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Miss Endzsi ***** válasza:
40%
Egyetértek az elsővel. Nagyon ritka, hogy ilyenből szépet látok.
2018. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem pedig a legtöbb vöröshaju lány szép.

Van pár vöröshaju ismerősöm,egyik se beképzelt és nem mindegyiknek pici a szeme..sőt! Az egyiküknek hatalmas szemei és szempillái vannak.

2018. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem jön be.
2018. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem gyönyörűek. Sok vörös hajú ismerősöm van, mind nagyon szép! Még azokra is ezt mondom, akiket nem igazán szeretek. Én meg nem láttam csúnya vörös hajút.
2018. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ollókezű Edward ***** válasza:
83%

Én szeretem a vörösöket, annak is szerettem volna születni. Néha be is szoktam színezni a hajam vörösre.

Vörös férfiakat is szeretem, persze vannak rondák is, de ők az arcuk miatt azok, nem a hajuk, vagy a szeplők miatt. Legalábbis nekem.

2018. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ugyanannyi csúnya és szép van közöttük, mint barnából és szőkéből.

Volt egy vörös hajú lány osztálytársam. Őszintén szólva nagyon szerencsés volt. Gyönyörű, kifejező fekete szemei voltak, és mindenki irigyelte, mert annyira fehér pihe volt a lábán a szőr, mint egy kislánynak, így még borotválkoznia sem kellett. A szeplőin kívül más bőrproblémája soha nem volt. Egyszer nem volt rajta egy pattanás, vagy seb sem, pedig semmi extrát nem csinált vele. De egyébként valamilyen csoda folytán kb. mindenki ilyen szerencsés, akinek meleg tónusú a bőre, akár sárgásan világos és szeplős, akár olívás/kreol.

Az unokatestvéremnek is vörös a haja. Egyértelműen nagyon szép lány.

Fiúból viszont alig találkoztam olyan vörössel, aki bejött volna. Van egy ismerősöm, akinek a vörös hajához a szemöldöke is fehér. Hát...azért elég durván néz ki, de helyesnek egyáltalán nem mondható.

2018. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is ugyanakkora esélye van egy vörös hajúnak csúnyának lenni, mint egy szőkének, barnának, fekete hajúnak.

Attól még, hogy egy csúnya lány befesti a haját pl. szőkére, nem lesz szép, nem hajszíntől függ.

És én láttam már nagyon szeplős lányt barna és sötétbarna hajjal is és fehér bőrrel.


Ismerőseim között vannak természetes vörös hajú lányok, nagyon szépek (nemcsak szerintem). Kiskorukban voltak szeplőik, ma már nincsenek. És nem kicsi a szemük, olyan közepesnek mondanám. Egyiknek zöld, másiknak kék.

Egyik se beképzelt, normálisak teljesen.


Szóval nem lehet általánosítani, köztük is vannak szépek.


Csak mivel a vörös haj (főleg Magyarországon) ritka, talán kevesebb szép vörös hajú ember van.


De írek, skótok között több vörös hajú van, köztük több szép.


Ír, szép természetes vörös hajú nő a Lise Hearns, szép vörös hajú skót lány Karen Gillan.

2018. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a hajszin sokat szamit. Lattam olyat, aki szoken csunya volt, majd atfestette a hajat barnara es ezerszer szebb lett.
2018. aug. 12. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!