Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon megváltozott az arcom...

Nagyon megváltozott az arcom és nem szeretem, ahogy kinézek, mit csináljak? 21/l Mit tudnak javítani rajta műtéttel?

Figyelt kérdés

Valahogy fiúsabb lett, vagy nem is tudom elmagyarázni... Megváltoztak a vonásaim, egyre jobban apukámra hasonlítok, ami elég sajnálatos... Főleg, hogy nagyon sokat bántott, ezért nem is szívesen látom magamat benne...


Eddig se volt szép arcom, inkább kislányos aranyos... Ha nem magam lennék, akkor simán leocsmányoznám magam...


Az orromat megműttetem majd, mert baleset miatt ferde (apám eltörte), de kb. ennyi amit lehet rajta javítani. Az arcberendezést nem szabják át.


Főleg a sok-sok ránc, én fel sem foghatom, hogy hogyan nézhetek ki így... GENETIKAILAG tokám van, meg malac képem... Kerek fejem, "turcsi" hatalmas orrom, meg mélyen ülő szemeim, a szemem és a szemöldököm között alig van hely, teljesen bent van a homlokom alatt...


Tesóm is apámra hasonlít, vagyis inkább a nagynénémre... A szép anyukánkból nem örököltem semmit...


A vicc, hogy eddig nem voltam csúnya... Szép sem, de nem csúnya... Most meg nagyon-nagyon sokat "alakult" az arcom...


2018. aug. 11. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem unod még ezeket az "apám eltörte az orrom" kèrdéseket? Ez már vagy az ötödik ilyen kérdésed!!!
2018. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Muti magadról privátba képet. Kíváncsivá tettél.
2018. aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezeket nem én írtam...
2018. aug. 11. 16:14
 5/7 fannibda válasza:
Szia! Szerintem valahogyan próbáld elfogadni magad, biztos nem vagy ronda, még ha nem is láttalak és ne mondj ilyeneket magadról. Mindenkinek másfajta formájú az arca és lehet hogy csak magad szerint vagy csúnya. Véleményem szerint én is ocsmány vagyok (úgy nézek ki mint Shrak nőben xd) de teljesen elfogadtam, nem tudok vele mit kezdeni, egy plasztikai műtéttel meg kár kidobni pénzt csak azért hogy elrontsd a saját egyedi kinézetű arcod:)
2018. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#1 inkább a 105. Ilyen kérdése
2018. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak beképzeled magadnak. Ha eddig elfogadhatóan néztél ki, 18-19 éves korodig kb., akkor olyan nincs, hogy 2 év alatt akkora hatalmasat változik az arcod. Sőt, nem is változik szinte semmit. Kialakul az már 16-17 éves korra is bőven.
2018. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!