Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tudtok az industrial...

Mit tudtok az industrial piercingről?

Figyelt kérdés
A közel jövőben szeretnék szúratni industrial piercinget, de eléggé félek tőle. A tapasztalataitokra lennék kíváncsi. Mennyire fájt a szúrás? Mennyi volt a gyógyulási idő? Mennyi idő után tudtatok azon az oldalatokon aludni? Mivel kezeltétek? Mennyi baj volt vele? Vagy bármi, ami még eszetekbe jut róla.

2018. aug. 13. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
fáj, sokáig gyógyul, mert porcon megy keresztül. a piercinges gyógyszertári alkoholt ajánl általában. hosszú haj beleakad. tisztítsd rendszeresen és alaposan, nehogy keloid alakuljon ki a lyukon
2018. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Nekem egyátalán nem fájt,kb fél évig gyógyult.Én már 2.nap azon aludtam mert azon az oldalaman szoktam aludni.Nekem lett rajta vadhús mert mindig beleakadt valamibe,de akkor betadinnal meg alkohollal kezeltem és 2hét alatt elmúlt.
2018. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En is kb. masfel eve szurattam es a kulso lyuk keptelen begyogyulni. Egyszeruen folyton beleakad a hajamba, alszom rajta, telen elnyomja a sapka... sosincs nyugta:D ezert nekem eleg gyakran bedagad sajnos. Szerintem az egyik, ha nem a legkinlodosabb pc.

A szuras maga nem fajt, inkabb utana ha beleakad valamibe, ami kb elkerulhetetlen. Emlekszem mikor ejszakankent atfordultam a fajos oldara, na rogton felriadtam akkor.:D Jol gondold meg, en kicsit banom, de meg nem adom fel... Tobb ismerosom is kivette, mert egyszeruen nem akar begyogyulni


Egyebkent en javaslom, hogy titán ekszert tegyel majd bele.

2018. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak helixeket szúrtak, de egyáltalán nem fájt, érzésteleníteni se kellett, viszont amíg patkó volt, nekem is mindig beleakadt a hajamba és az nem kellemes dolog. (Az industrial éppen ezért sem volt vonzó számomra hosszú hajjal.) Amúgy nem figyeltem, de szerintem elég hamar begyógyult, nem is kentem semmivel meg vadhús vagy gyulladás se lett, azt hiszem szerencsés vagyok. Nem szakembernél voltam, de 14x szúrt nekem (az újraszúrásokat nem számolva) és egyikkel se volt semmi baj, őt tudom bátran ajánlani. Sikerült kigyógyítania a tűfóbiámból. :)
2018. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!