Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szedjem le otthon a...

Hogy szedjem le otthon a mukormom? Vastag es faj ha huzom. Nem akar a kormomrol levalni.

Figyelt kérdés

2018. aug. 13. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Acetonos áztatást próbáld meg.


Amúgy meg reszelő és sok türelem, nem feltétlen megy gyorsan. Én elvékonyítottam, majd kentem rá homokhatású lakkot azalatt nem látszik, hogy kevésbé egyenes a felület.

2018. aug. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Sehogy! Menj vissza a körmöshöz és majd szakszerűen lereszeli neked géppel!

Ha mégis magadnak akarod, akkor egy JÓ minőségű reszelő és fokozott óvatosság mellett reszeld le. De tényleg nagyon óvatosan, nehogy bele reszelj a körmödbe!

Az aceton semmit nem ér, nem oldja a műkörmöt semmi!!!

És könyörgöm ne feszegesd, ne akard leszakítani, mert olyan sérüléseket okozhatsz, hogy örökre tönkre teszed vele a körmöd!

2018. aug. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha letépkeded, tönkremegy a körmöd. Menj szakemberhez
2018. aug. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
49%
Reszeld le, én is azt csináltam, a körmöd így is-úgy is vékony lesz ha leszeded...
2018. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem lesz ígyis-úgyis vékony! Ha normálisan szakszerűen van elkészítve, majd leszedve a műköröm, akkor nem szabad elvékonyodnia a sajátnak! Pont azért vékonyodik el, mert mindenki neki áll otthon leműteni magának! Aztán csodálkoznak, hogy fáj, meg beszakadt, meg úristen, közben maguknak csinálták!
2018. aug. 15. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!