Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak tapasztalatai érdekeln...

Férfiak tapasztalatai érdekelnének tartós szőrtelenítéssel kapcsolatban, konkrétan hátszőrre vonatkozóan. Ki melyiket csinálta végig, megérte-e, akár képpel is. Szerintetek megéri ebbe beleinvesztálni vagy kidobott pénz?

Figyelt kérdés
szőrös hát, hátszőr, szőrtelenítés, szőreltávolítás

2018. aug. 14. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A "tartós" szörtelenítés ugyanolyan nöknél is meg féfiaknál is (a ször ugyanaz).

Maga az eljárás nem olcsó, legalább 5-6 alkalom kell, mire a szörtüszök leállnak a szörtermeléssel. Nem fájdalmatlan a dolog, mert lényegében elégeti a szörtüszöket, de egy idöre tényleg szörtelen lesz töle az ember.

Viszont pár év múlva regenerélódnak a szörtüszök, és visszajön a szörzet, mégha jóval gyöngébb formában is.

2018. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én "villanófényest" csináltattam, a WestEnd környékén egy kis "szalonban". 180ezerbe került a kb 6 alkalom. Fehér bőrű vagyok, tehát mehetett a gép nagy teljesítményen anélkül, hogy megégetne. Nem használt egyáltalán semmit, ugyan úgy néz ki a hátam, mint előtte.

Azt javaslom, hogy ha sok pénzed van magánklinikán csináltasd, igazi bőrgyógyásszal (bár lehet, hogy ez sem használ), ha nincs sok pénzed, akkor hagyd a fenébe.

Persze ez csak az én tapasztalatom.

2018. aug. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kár érte,sajnálom.

Valamit szeretnék kezdeni 'vele',mert úgymond megnyomorítja az ember életét ez a dolog. Mennék strandra,úszni,etc de nem kellenek az "érdeklődő" tekintetek.

2018. aug. 16. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!