Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A porcba szúrt helix piercinge...

A porcba szúrt helix piercinget szabad-e mozgatni? Ha igen, hány napon belül?

Figyelt kérdés

Ma szúrattam (szúrták, nem lőtték) két Helix pct a fülembe egymás mellé. Ott azt mondták, nem szabad forgatni. De a krémen az van, hogy forgatni kell, mikor bekenem.

És valahol azt mondják, lehet, valahol azt mondják muszáj, valahol pedig azt, hogy tilos forgatni. Akkor most mi van? Össze vagyok zavarodva. Nem szeretném, ha begyulladna, vagy ha vadhús nőne rá. Kérlek adjatok tanácsot.



2018. aug. 14. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én forgattam rögtön szúrás után folyamatosan és nem esett le a fülem :D Elég gyorsan begyógyult. Nekem a piercer is azt mondta, hogy mozgassam.
2018. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináld, amit a szakember mondott. Ha azt mondja, nem kel mozgatni, akkor hagyd.
2018. aug. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!