Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helix piercing vékonyabbra...

Dorcsuu kérdése:

Helix piercing vékonyabbra cserélése? Örökre megmarad a nyoma?

Figyelt kérdés
Sziasztok, pár napja lövettem helix piercinget és imádom :), azonban volna pár kérdésem. Lehetséges vékonyabb karikára váltani, és ha igen, mikor célszerű? Ténylrg egy év amíg teljesen begyógyul és lehet cserélgetnu ékszereket? Illetve ha begyógyult és kiveszem, tényleg örökre mrgmarad a lyuk? Mennyire csúnya illetve feltűnő a piercing nyoma később a fülben?

2018. aug. 15. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:

A teljes gyógyulási idő 2-24 hónap közé esik. Lehet 2 is és lehet 24 is (ami két év). Ez nagyon függ az egyéntől, a helix piercing pontos helyétől, a fül vérellátásától és még sok mástól...

2 hónap után nyugodtan cserélheted, de célszerű titán anyagú ékszert hordani benne. A kiveszed utána, a lyuk ott marad, de nem feltűnő és nem csúnya szerintem. Viszont ha tényleges begyógyult (tehát a hámszövet elfedte a porcszövetet), akkor igen, végleg ott marad, bár általában idő után a hámszövet átfedi a közepét.

2018. aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Ha kicserélem, tehetek bele vékonyabb karikát? Összeszűkül a lyuk vagy tartja az eredeti méretét?
2018. aug. 16. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a 2. hét után bizsukat is tettem a fülembe (mindkét helixhez) és semmi baja sincs azóta (fél éve kb)

Ahova a 'daith' nevezetű piercinget szúrják és van az a vonal amibe azt a vonalat követve szúrták, nem látszik nagyon, de észrevehető

2018. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Nekem úgy 15 éve volt helix piercingem. Miután kivettem kb. 1 héten belül begyógyult. A lyuk pedig az évek során szépen el is tűnt. A fül hátsó részén viszont maradt egy aprócska dudor, ami engem egyáltalán nem zavar. Hátul van nem látszik.
2018. aug. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó, mennyi idő elteltével vetted ki a piercingedet? :)
2018. aug. 23. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!