Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok. Neketek mi az ideális...

Csajok. Neketek mi az ideális testalkat, illetve hajviselet egy fiún? Melyik az abszolút ideálotok?

Figyelt kérdés

2018. aug. 16. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ideális testalkathoz nem szeretnék képet mellékelni. Nekem az életmódja fontos. Ha szeret túrázni, úszni, és jár Spartan Race-ekre (:D), akkor a teste sem lehet olvadt fagyi. Mindezt azért követelem meg, mert én is ebben a szellemiségben élek.

Hajviselettel nem kéne sokat foglalkoznia; a legjobb, ha hosszabb az átlag fiú hajnál, de nem elvárás. ( [link] én ezt látom átlagnak.

2018. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Benito Van Leeuwen
2018. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen korosztály érdekel?

Jelenleg a párom, akiért vállalom a távkapcsolatot évek óra, életmódváltás közben van. Sokat fogyott már, edzett is 2-3 hónapig, most vizsgák, egyebek miatt felhagyott vele.

No kockahas, no szakáll, nem is csokibarna, mégis imádom.

Magasabb nálam, gyönyörű barna szemei vannak, sötét, hosszabb haja, szép kezei... A törődés a fontos, hogy mer játszani, nevetni és hogy igyekszik mindig jobbá válni.

Én viszonzom ezeket és nem érzem magam rosszul mellette, pedig sokan utánam fordulnak az utcán.


20/L

2018. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
175 és 185 közötti,izmos ,de nem túl kigyúrt, állig érő barna félgöndör hajjal...
2018. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magaság:175cm-től legalább

Testalkat:nem vékony,nem túl kigyurt,kicsit vaskosabb,szélesebb,husisabb

Haj:kopasztól 3cm-es hajig, a hosszu haju pasio nek tetszenek

Stílusa egyszerű,laza,kenyelmes,ne legyen nagy divatikon

Barna szemszin

2018. nov. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!