Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet olyan piercinget csinált...

Lehet olyan piercinget csináltatni ami átmegy a kulcscsonton vagy mögötte (belül)?

Figyelt kérdés

Egyik haverom elkezdett ilyeneket beszélni hogy neki ilyen kell, én meg azt mondtam hogy ilyet nem lehet csináltatni de csak mondogatta hogy de lehet. Fogadtam vele hogy nem lehet. Kérdem én lehet ilyet csináltatni? 🤣

Bocsi ha rossz kategóriában van.

Köszi a válaszokat! 🙂



2018. aug. 18. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Dermál (?) piercingnek hívják amit bőrbe szúrnak, keress rá

Bárhová kérheted, oldaladra, tarkódra, csuklódra, mellkasodra, az a lényeg, hogy a bőrdarab helyére teszik be amit kiszednek

2018. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Vesztettél.

Lehet csináltatni. Igen, van olyan, ami a kulcscsont mögött megy el. Nagyon extrém, itthon nem divat. Itthon divat a kulcscsont előtti, surface piercing, vagy a microdermal vagy skindiver piercingek.

2018. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az szopacs 🤣. Köszi a választ! 😃 esetleg a nevét megtudod mondani?
2018. aug. 24. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem gondoltam volna, hogy van ilyen, de végül találtam. Nekem van pár piercingem, de szerintem ez borzalmasan néz ki.

"sub-clavicle piercing" néven keress rá.

2018. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! ❤
2018. aug. 25. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!