Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnék idősebbnek tűnni?

Markerra kérdése:

Hogy tudnék idősebbnek tűnni?

Figyelt kérdés

15 vagyok és 12nek néznek... Ez elég gáz szerintem... Amúgy sem vastag sem magas nem vagyok 165 cm 45kg

Mit ajánlotok?



2018. aug. 18. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz idősebbnek tűnni? Még gyerek vagy, nem nézhetsz ki alapból 45 évesnek. Én 24 éves vagyok és annyira baba arcom van,hogy smink nélkül még most is van aki 16 évesnek gondol. Egyáltalán nem zavar. Egyébként az erős smink, a sötét haj idősebbnek láttat. Ha nem a korodnak megfelelően öltözködsz, hanem olyan ruhákba amit idősebb korosztály hord inkább, az is idősebbnek mutat. Plusz, ugye az is számít hogyan beszélsz és hogy viselkedsz. Ha idősebbnek akarsz tűnni, akkor a viselkedésedet is ehhez kell alakítanod.
2018. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi kérdező, most látom utólag, hogy a kulcsszavaknál fiút írtál, azt hittem lány vagy. Akkor visszavonom a sminkes részt ,meg a hajfestést. Akkor csak az öltözködéseden és a viselkedéseden tudsz változtatni.
2018. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sportolj.
2018. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hízz szerintem.

Én 165 vagyok es 55 kg. Es így tokeletes szerintem.

Voltam már 45, de az nagyon keves!!!!

Probalj felszedni 10 kilot + edz!!!!!:)

2018. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!