Min változtassak?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 152cm magas, 41kg. Mellem egyáltalán nincs. Az arcomon teljesen sima, egy pattanás sincs rajta. 35ös a lábam. A gondom az, hogy mindig 11-12évesnek néznek. Hiába veszek fel fekete ruhát, a hajam is fekete, nem öregít. Ha kisminkelem magam, akkor meg úgy nézek ki, mint egy agyonsminkelt 11 éves. De leginkább az veri ki a biztosítékot, hogy mindenki lecukiz. Mit csináljak, hogy koromnak megfelelően nézzek ki? Bármilyen tanács jól jön.

2018. aug. 23. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Ne haragudj ezen nem igazàn tudsz változtatni,szeresd magad így és kész.
2018. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

engem is fiatalabbnak néznek mindig...22 éves vagyok de ha nincs nálam a személyim,tuti nem adják ki a cigit. A férjemnél viszont durvább a helyzet :D Ő 29 éves és múltkor a csaj nem akarta neki kiadni a sört :DD Bár igen,Ő valóban letagadhat pár évet ha nem ismerném én is max.25 nek mondanám...de azért mégse 18-nak :D! viszont magamat kb annyi idősnek nézném amennyi vagyok,de legtöbbször mégis 17-18-nak néznek...annyira nem érdekel igazából...nekem az a bajom inkább hogy nagyon sovány lettem és képtelen vagyok hízni :( olyan csúnya a lábam mint két pálcika és abszolút nincs semmi csípőm,fenekem,cicim ...ezáltal olyan fiúsnak érzem magam... [link] kb ilyesmi testalkatom van :( az a durva hogy nem is kéne sok tényleg csak egy pár kiló. Edzeni szeretnék a lábamra,popsimra dehát ha nem is hízok akkor mit eddzek...

Na mindegy...Veled kapcsolatba meg igazából ki kellene tapasztalnod szerintem,hogy hogy sminkeld magad (én például évek óta egyféleképpen sminkelem magam.Alapozót meg púdert meg ilyesmit soha nem használok,nincs is! csak annyi hogy tussal kihúzom felül a szemhéjamat,kifestem a szempillám és kicsit áthúzom a szemöldököm-de amúgy azt sem tenném ha nem lenne ilyen halványszőke-)sokszor apró dolgokon múlik plusz ami nagyon fontos még,a szemöldök! véleményem szerint az embereknek többnyire úgy is az áll jól,amilyen formájú természetesen a szemöldökük,de lehet variálni.Nem tudom milyen az arcformád de kipróbálhatnád,hogy kicsit több hangsúlyt fektetsz a szemöldöködre mint a szemeidre,esetleg vékonyabbra,kicsit szögletesebbre szednéd? A haj hossz-szín-forma-viselet is nagyon sokat számít.Írtad hogy fekete a hajad,a formáját nem tudom,de ha hosszú lehet hogy rövidebbre kéne vágatnod ilyesmire gondolok [link]


[link]

2018. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne akadj ki. A cukiság titkos fegyver, mert megleped az embereket, lesből tudsz támadni. Plusz könnyebben megúszol mindent, pl. rendőröknek nincs szíve bevinni téged, vagy bilincset tenni rád. Menj, űzz valami küzdősportot, vagy csak simán női önvédelmet tanulj.

Idősítő tippek: hangsúlyozd a szemöldököd, ne használj szempillaspirált. Sötét rúzs, hajadat meg hordd dúsan, hajhabosan, hullámosan, tupírosan.

2018. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Egyébként rövid, vállig érő hajam van frufruval és a szemöldököm hangsúlyos.
2018. aug. 23. 16:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 18évesen 182centi vagyok,és mindenki minimum 22nek néz pedig alig sminkelem magam..Hidd el annyira ez sem jó.Idővel pedig úgyis látszódni fog rajtad a kor.😉
2018. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 17 éves és 175 cm vagyok, nekem sincs semmi mellem, és engem is mindig 13-14 évesnek mondanak a magasságom ellenére is. Bár lehet, hogy a gödröcskéim teszik, nrm tudom. Az elején zavart, mostmár egyáltalán nem zavar, ha lecukiznak, mert mikor megszólalok kb mindenki visszavonja. 😂

Na, de, ha neked nem sikerül megszokni, próbálj felnőttesebben öldözni, kerüld a nagyon színes mintás, virágos ruhákat, a miniszoknyát, a nagyon kivágott blúzokat (amik amúgy csak még jobban kiemelik, hogy nincs melled).

Írtad, hogy frufrud van. Az is elég kislányos, esetleg peóbáld megnöveszteni. Bár az elég hosszú folyamat. Amúgy a hajadat is próbáld ápolni, esetleg be is vasalhatod, brgöndörítheted (csak ne túl sokszor, és mindig használj hővédőt). Ne hordd lófarokban, kettőbe fonva, mert az is fiatalít, próbálj ki kontyokat.

Ha mégis rászanod magad a sminkelésre, sötétebb rúzs, hangsúlyos szemöldök (ahogy már mondták), csak vigyázz, ne ess vele túlzásba, maradjon természetes. Hagyd el a csillogós sminkcuccokat.

Próbálj javítani a testtartásodon, húzd ki magad, mikor jársz, nr vihorássz, próbálj kicsit felnőttesebben viselkedni.

Vaaaagy egyszerűen örülj neki, hogy ilyen vagy, és ne próbálj változtatni rajta. :)

Remélem, tudtam segíteni neked.

2018. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, pár év és örülni fogsz neki! :)
2018. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Válaszoló vagyok,nemrég találkoztam egy 22 eves lánnyal,aki 12-nek nez ki. Nem vicc, az anyja is ilyen volt. Max 14-16-nak nez ki de simán elmenne 12 évesnek.

A hangja is nagyon vékony, 150 cm és sovány is. De szép csaj amúgy,ahogy tudom 2 éve kapcsolatban van,szóval nem akadályozza ez semmiben.

2018. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!