Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék 2 cm-el alacsony...

Hogy lehetnék 2 cm-el alacsonyabb?

Figyelt kérdés
Nem kérek olyan válaszokat, hogy ez lehetetlen és hülye vagyok. Ha valaki tud valamit írja meg. Azok a válaszok sem érdekelnek hogy el kéne fogadnom magam stb. Fontos lenne nekem legalább2 cm-el alacsonyabb lenni

2018. aug. 24. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
így is jó vagy...
2018. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz😂
2018. aug. 24. 16:13
 3/9 anonim ***** válasza:
de mondd már most mennyi vagy?
2018. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, átérzem a problémát, én lennék 10 centivel is alacsonyabb, de sajna erre még nem találtak ki semmit. Általában nem húzom ki magam, de akkor meg szólnak, hogy miért állok ilyen görnyedt háttal, húzzam ki magam... :D Vigasztaljon a tudat, hogy az évek múlásával csökken a magasság néhány centit. Esetleg ha úgy állsz be, hogy az egyik térded behajlítod, azzal tudsz csalni, 2 centi nem sok
2018. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vágd le 2 centit a lábadból.


Genetika b+. És igen, fogadd el magad így, ezt dobta a gép.

2018. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 centit simán lehet "nőni", "csökkenni" napközben. Alváskor a csigolyák között kicsit nagyobb a tér, nap végére a test súlyának hatására közelebb kerülnek egymáshoz. Ezen gondolom nehéz dolgok emelésével segíthetsz is.
2018. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 centi még hanyag tartással, enhye rogyasztással is összejön.
2018. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre nincs nagyon gyógyír,maximum rogyasztani tudsz egy kicsit,de az meg menés közben nem annyira kivitelezhető.Amúgy ne szomorkodj nem csak te vagy magas,Én 182cm vagyok.🤷🏼‍♀️
2018. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hogy én mit nem adnék azért, hogy 2-3 cm-el magasabb lehessek... Csak 175-176 cm vagyok.
2018. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!