Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ipl/ villanófényes szőrtelenít...

Ipl/ villanófényes szőrtelenítés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnek egy gepet venni nev szerint: philips lumea advance. Nagyon jo velemenyek vannak rola de azert szeretnem itt is megkerdezni hogy aki hasznal valamilyet az milyet es mennyire valt be?

Ez az utolso lehetosegem sajnos.. ebbe bizok mar csak. 12eves korom ota elegge dus fekete szorom van olyan helyeken is ahol nem kellene es hiaba borotvalom latszanak a szortuszok.. orvos szerint genetika de en mar nem tudok igy elni nekem mar az is nagy segitseg ha gyengit rajta vagy kesobb no vissza es nem latszik annyira. Kerem aki tud mondani barmit az irjon

Koszonom elore is

20L



2018. aug. 25. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egy remington márkájút használok és nekem bevált.

Nekem is nagyon erős fekete szőröm van és pár hónap után láthatóan ritkult sok helyen. A hónaljamon hébe-hóba nő már csak szőr.

Úgyhogy én nagyon ajánlom!

2018. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!