Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nézhet ki jól egy 164 cm-es,45...

Nézhet ki jól egy 164 cm-es,45 kg-s lány?

Figyelt kérdés

2018. aug. 25. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%
Anorexia!
2018. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az anorexia egy pszichés betegség, nem a soványságot jelenti. Az csak az előbb-utóbbi következménye
2018. aug. 25. 12:02
 3/14 A kérdező kommentje:
(Ja és nem rólam van szó)
2018. aug. 25. 12:03
 4/14 anonim válasza:
9%
Nem
2018. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Ismerek egyet, ő jól néz ki! Mindene a helyén van, kerek popó, stb. Persze nincs rajta túl sok izom, ezen javíthatna, de hát senki se tökéletes!

Egyébként nem látszik betegesen soványnak, nem állnak ki a csontjai, csinos!

Tehát nézhet ki jól!

2018. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
79%

Az tokeletes szamomra! Nekem volt 165cm 45kg-os baratnom, tokeletes volt! Igazi modell alkat, es mindenhol formas. Mindenki csorgatta utana a nyalat, ahol csak megjelent. Szoval annak koze nincs az anorexiahoz, ez baromsag! Siman lehet gyonyoru vekony es formas leanyzo, aki az emberek 95%-anak nagyon vonzo es izgato..

Ha o a leendo parod, akkor szerencses ember lehetsz, ha osszejottok. Kicsit meg irigy is vagyok.. :)

2018. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
En 154cm vagyok 43kg-al es ha lefogyok (betegen voltam 36kg..) az undorito kb. Szoval szerintem nagyon-nagyon sovany a 45 ahhoz a magassaghoz. Az en magassagomhoz is ez kb az also hatart surolja mar. Ismerek lanyt aki 165 es 50kg es kb o is az also hataron van, ha vekonyabb lenne az mar nem szep es karos is.
2018. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Ez én vagyok :D Én személy szerint megvagyok elégedve az alakommal, maximum +5 kilót elfogadnék,de azt sem biztos :). Nem vagyok lapos,egyáltalán,de persze úgy az összképnél azért látszik hogy vékonyabb vagyok az átlagnál.

Elég sok pozitív visszajelzést kapok,de természetesen negatív is előfordul. Az vagy olyan srácoktól,akiknek nem jönnek be a vékony lányok , vagy olyan lányoktól akik nem feltétlen vékonyak.:D

2018. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Én egy 164 centi magas, 45 (pontosabban 47,sikerült végre híznom! :D) kilós lány vagyok, és egyáltalán nem nézek ki jól. Persze mindenki mondogatja, hogy ő is ilyen vékony szeretne lenni, de nyilván nem cserélnének velem. Elöl deszka, hátul léc és az sem segít, hogy izmos a vállam és a karom. Ha férfi ruhákat vennék fel, senki meg nem mondaná, hogy nő vagyok
2018. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%

Ilyen magas vagyok, volt ilyen súlyom. Gusztustalanul néztem ki. Mindenhol kiálltak a csontjaim. A hasam beljebb volt jóval mint a csípőcsontom, kb átszakadtam.

Nagyon örültem amikor elértem az 50kg ot.

2018. aug. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!