Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen formára reszeljem a...

Milyen formára reszeljem a körmeimet, ha egyébként nem "ugyanolyanok"?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy mindkét kezemen a kisujjamon és a gyűrűsujjamon olyan "kockaszerűen"/"szögletesen" nőnek a körmein, viszont a középső-,mutató- és hüvelykujjamon már ovális/mandula alakúak természetesen.

Most akkor mégis melyik alakra kéne reszelnem őket, hogy nézzenek ki valahogy szerintetek? Nekem akkor is fura, ha a kis- és gyűrűsujjamat reszelem oválisra, de az is fura, ha a másik 3 ujjat "kockaszerűen".

Mit tegyek?



2018. aug. 31. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Same nekem is. Úristen, nem hiszem el, azt hittem én vagyok az egyetlen, de jó, most kicsit jobban érzem magam. :D


A kérdésre válaszolva: én mandula alakúra reszeltem. Egy idő után, valahogy a gyűrűs és kis ujjamon lévő "keresztbe ívelten" és "kockavégűen" növő körmeim is idomultak valamennyire, és nem néznek ki hülyén a reszelt formájukkal sem. Ja, és ha ki van festve nem is látszik, hogy eredetileg nem olyanok voltak. Szóval szerintem arra a formára reszeld, ami neked tetszik. Nem csak ovális, meg kocka van, kipróbálhatsz másmilyet is:

[link]


Pl, amit a képen balerinának ír, az kb a kettőnek az ötvözése.


Amúgy nekem bevált a mandula (vagy inkább olyasmi mint a lekerekített és a mandula között), mert úgy vettem észre, hogy kevésbé törik, mint amikor szögletes volt (olyan volt, mint a képen a második).


Remélem segítettem. :)

2018. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, sokat segítettél, köszönöm szépen!! :)
2018. szept. 3. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!