Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Göndör, szőke hajú lányok:...

Göndör, szőke hajú lányok: titeket is frusztrált, hogy állandóan Opitz Barbihoz hasonlítgatnak?

Figyelt kérdés

Egész idáig semmi problémám nem volt a hajammal, viszont iszonyatosan idegesítő, hogy random emberek...sőt már az anyám is (!!!) állandóan párhuzamot von köztem, és az énekes kislány között.

Tévedés ne essék, semmi bajom nincs vele, a személyiségével, de mivel én is hosszú idők óta művészettel foglalkozom, amivel hatalmas álmom egyszer berobbanni a köztudatba (az egy dolog, hogy kicsit más profilon), de nagyon frusztrál, hogy állandóan ezzel zaklat mindenki, mert szerintem kb. semmi hasonlóság nincs a hajunk között, kivéve a színét, és a típusát. Kezdve azzal, hogy kb. negyedannyi hajam sincs, mint amennyi neki van, nem is olyan extrém módon göndör. Nekem fésülés és hajszárító használata nélkül szabályos, kissé besütött hatása van a hajamnak, neki viszont - nem megszólásból mondom, de olyan szöszös a haja, mint a bárányszőr.

Arcvonásban is teljesen eltérőek vagyunk.

Van még egy ismerősöm, szintén hasonló hajjal, és őt is állandóan ezzel cseszegetik.

Persze a kedvenc hírességeimmel még véletlenül sem kevernek össze. 😩😂😅 Nem szeretném az egész életemet egy “hasonló” híresség árnyékában leélni, aki nem mellesleg jóval fiatalabb nálam, ok nélkül állítanak be egy epigonnak, mintha szándékosan majmolnám, amitől hihetetlenül kellemetlenül érzem magam.


Szóval, kedves göndör hajú társaim: veletek is történt már hasonló szituáció? Ti is unjátok már, hogy mindenki ezzel zaklat titeket?



2018. szept. 5. 15:15
 1/5 A kérdező kommentje:
*frusztrál
2018. szept. 5. 15:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ilyen a hajam,így nem hasonlítanak hozzá.Viszont engem iszonyatosan idegesitene,alapból nem szimpatikus az a lány,mondjuk a haja sem.Attól,hogy valakinek göndör haja van még elmehet fodrászhoz.
2018. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem sotet, ugyanolyan hajam van mint opitz barbinak, de minden mas a szoges ellentete. mindig hozza hasonlitanak. engem is idegesitett, de mar kezdek tullepni rajta. most elegge felkapott, de hidd el nekem par ev mulva senki se fog mar hasonlitgatni hozza. addig is kitartast ❤️
2018. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem régen folyton Balázs Palihoz hasonlítottak, aztán amikor rövidebbre vágtam, mindenkinek Demjén Rózsi lettem (nem szőke a hajam, inkább vöröses világosbarna). Mit tegyünk, ha az emberek referenciakészlete a magyar celebekig terjed -_-'
2018. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
49%
Barbi eredeti hajszíne amúgy sötét barna..csak ki van szőkítve..
2021. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!