Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szerintetek a külsejére...

Milyen szerintetek a külsejére igazán igényes nő? Mindkét nem válaszait várom, és kérlek írjátok a korotokat

Figyelt kérdés

2018. szept. 6. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Ez mindenkinél mást jelent.

A pénzes körökben az, hogy mindig fullos legyél.


Számomra azt jelenti az én életemben, hogy szeretek sportolni, odafigyelek az alakomra, étkezésemre, nem hízom el. A divatot nem követem. Kevés olyan ruhám van, amit az elmúlt 4 évben vettem. Szeretek szoknyát hordani. A hajam hosszú, szép fényes.

Szeretek lazán és elegánsabban öltözni.

Az átlag emberek közé tartozom anyagilag, hisz minimálbért kapok kézhez. Jól meggondolom, hogy mire költök és nem is látom értelmét annak, hogy 10 ezer forint felett vegyek ruhákat, mert minek. Sminkelni is csak alkalmanként szoktam. Smink nélkül is szép vagyok.


Szerintem, ami igazán öltöztet egy nőt, az az életvidám boldog mosoly, ami belülről jön. Tehát nem a vicsorra, vagy a műmosolyra kell itt gondolni. Hanem a szívből jövő mosolyra.


28N

2018. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az igènyes nő ápolt. Rendben van a haja(nem zsíros, ha festve van nem lenőtt, nem töredezett) ápolja a bőrét, a testét, a körmeit(ha festi nincs lepattogva), alkatához illő tiszta ruhákat hord,rendben vannak a fogai, és nem koszos a cipője.

Szerintem ez lenne az alap mindenkinèl.☺

35/N

2018. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%
Ápolt, tiszta. Ápolt = rendben van tartva a haja, a foga, tisztálkodik, szőrtelenít, a ruhája tiszta, méretben megfelelő, a súlyát igyekszik egészséges keretek között tartani.
2018. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta, ápolt. Odafigyel a testére, rendben tartja azt. Rendszeresen tisztálkodik, izzadásgátlót használ. A haja tiszta, nem töredezett, nem zsíros, festés esetén nem lenőtt, nem kócos. Ha egészségére ártalmas testi problémája van kezeli: pl lyukas fogak, gombás körmök.

A körmei tiszták, ápoltak: hosszú esetén formára vannak reszelve, a festék nincs félig lepattogva. A lábait is rendben tartja, bőrkeményedést eltávolítja, ápolja, hogy ne legyen berepedezett.

Öltözködése összeszedett, képvisel egy stílust, alkatához illő, megfelelő méretű, jó állapotú holmikat hord.

2018. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tőlem aztán fekete is lehet a körme a kerti munkától... a szépséghez ahhoz születni kell. F/35
2018. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!