Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek van ertelme...

Szerintetek van ertelme tovabb probalkoznom?

Figyelt kérdés
Szoval a lenyeg annyi hogy van egy fiu az osztalyomban aki nekem nagyon nagyon tetszik ezt el is mondtam neki kb 1 eve. O azt mondta hogy neki is tetszenek ha nem lennek ennyire “kover”. Na most kb akkor lehettem 15 eves es olyan 65kg de hozza olyan 168centi voltam. Oke mondtam hogy akkor megprobalok lefogyni, szerencsere ez ment is. Ev vegere lettem olyan 57-59 kg. Mondtak mas fiuk is hogy szep alakom van, formas fenekem es melleim, de nem hittem nekik es ez volt a baj. Mert a fiunak(Gábor) meg mindig kover voltam. Rengeteg idot toltottem vele es o mondta hogy jarhatnank ha nem lennek kover. 2018 nyar elejen voltam 50kg most pesig 43 vagyok. Nagyon sovany. Nem ettem semmit szinte egesz nap csak egy szendvicset. Sportolni akartam csak nem tudtam mert nem volt ra erom. Egesz nap csak fetrengem otthon. A szuleim pedig hat hogy is mondtam nem nagyon erdekli oket annyit mondok nekik hogy onszantambol fogyok. Mar lemondtam a sracrol aki azota mas lanyokkal van. Mit csinaljak hogy visszahizzak?

2018. szept. 7. 15:26
 1/2 anonim válasza:
100%
egyél ami csak jól esik,bőséges kajákat, és ha edzel (edz, és akkor nem zsírként hízod vissza) akkor ne fuss meg ne nagy ismétlésszámmal dolgozz, hanem inkább kevesebb guggolás, de akár súllyal pl (ne naggyal, olyan 7 kg plusszal) ilyesmik. és soha többet ne szeress bele olyanba aki egyilyen pszcihopata önimádó fakz, hogy ilyet mond neked.
2018. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ő nem szeret téged és nem is kedvel hogyha neki csak ez a fontos. Nem gondolja a járást se komolyan. Hagyd. Egyél amit csak akarsz.
2018. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!