Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Gimibe járok és...

Lányok! Gimibe járok és bütykösek a lábaim, nektek mikor alakult ki? Van más is, akinek ilyen korán? Korlátoz ez titeket? Mióta fáj? 17/L

Figyelt kérdés
Elég nagyok a bütykeim, de szerencsére csak néha fájnak, bár áprilistól októberig papucsban, birkenstockban járok. A barátomat szerencsére nem zavarja, meg is maszírozza, ha fáj. De aggódom, hogy rosszabb lesz. Nálatok ez hogy volt? Kép, hogy tudjátok, miről van szó: [link]

2018. szept. 8. 09:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Egyik barátnőmnek 16 evesen mar volt az egyik laban, neki megmutottek. Elobb-utobb neked is at kell esni ezen :( Nem szepitek, fajdalmas lesz par napig, morfiumot is kapott. :D Par hetig pedig gipszben volt (ha jol emlekszem, neki még nyari szunet elott mutottek, oszre mar nem volt a laban a gipsz)
2018. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszi:) a barátnődnek mennyire volt nagy? nagyobb mint az enyém?
2018. szept. 8. 10:17
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, kb. akkora, mint a bal labadon levo, ha jol latom, az kisebb :)
2018. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
igen, az kisebb, érdekes, nekem az nem is fáj, csak a másik szokott a barátnőd miért műttette meg? fájt vagy szégyellte?
2018. szept. 8. 10:55
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Ennyi idősen nagyon durva , hogy már úgy néz ki a lábad, mint egy 80 évesnek. Ortopéd dokihoz kellene menned.

[link]

2018. szept. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Voltam, amíg nem fáj, semmit se csinálnak. Amúgy örökletes lehet.
2018. szept. 8. 11:05
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen. Már 13 évesen látható volt,de mostanra ilyen lett mint a tiéd.
2018. szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
huu neharagudj de ez eleg durva... nem az hogy gaz, eleg furan nez ki. de szerintem jobb ha felkeszulsz a mutetre. milyen zart cipot tudsz igy hordani? nem korlatoz a cipo vasarlasban?
2018. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nyáron papucsban vagyok (áprilistól októberig) télen pedig az UGG csizmák egész jók:) de csak ritkán fáj
2018. szept. 8. 13:55
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Uhh, na de nem járhatsz örökké papucsban, meg ugg csizmában. Egyszer felnősz, állásinterjúra mész, munkahelyen dress code lesz...stb. Én biztos megműttetném, akkor is, ha nem fáj, mert nagyon nem esztétikus, és ha ennyi idősen ilyen, csak még rosszabb lesz idővel.
2018. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!