Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a stílusom...

Mit tegyek, ha a stílusom ennyire eltér attól, ami a fiúknak bejön?

Figyelt kérdés

Az első és leglényegesebb: rövid a hajam. Ami a gond, hogy én imádom, azelőtt utáltam tükörbenézni, most meg mindig úgy látom, hogy egyben vagyok, különleges vagyok, jól áll és, hogy ez a nekem való. Tényleg nagyon szeretem, amikor nem foglalkozom mással, csak egyedül tükörbe nézek, akkor azt látom, hogy ilyen akartam lenni, kiemeli az arcom stb... Szóval nem akarnám megnöveszteni magamtól. Viszont pontosan tudom, hogy a fiúkat taszítja a rövid haj, hogy szerintük a ,,legszebbeket is elrondítja'', meg ,,fiús'', meg ,,leszbis'' meg ,,feminácis''. (Nem az, hogy ilyeneket mondana a szemembe bárki, maximum azt, hogy ,,csak a leszbikusoknak van rövid haja'', de akkoris, tudom, hogy a fiúk szemében ez nem szép.) És ha ez eszembejut, akkor úgy gondolom, hogy a sok nagyon vonzó lány között nem rúghatok labdába rövid hajjal, meg, hogy ha reálisan nézzük, így nem kellek majd senkinek, senki nem talál vonzónak. Amiből következne, hogy akkor növesztés, de egyszerűen nem akarom, nem bírom rávenni magam.

(Ha az bárkinek segítség a válaszadásban, küldök fotót, hogy nagyjából milyen fazont kell elképzelni.)

Emellett az öltözködési stílusommal is ez van: nagyon nem úgy öltözöm, mint a korombeliek. És nagyon szeretem a ruháimat, de amikor meg megyek az utcán és látom a lányokat a ténylegesen ,,szexi'' holmikban, hosszú hullámosított hajjal, stb, akkor rájövök, hogy az olyanok mint én nem jönnek be a fiúknak.


Mit tegyek szerintetek?


Köszi a válaszokat!



2018. szept. 10. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez most komoly?Pont nem érdekelt hogy mi jön be a fiúknak ,kopasz is voltam,mégis 16 évig sikerült elég sok címlapra felkerülnöm:) Ha saját magad vagy az sokkal vonzóbb.Ha úgy öltözködöl ami nem a te stílusod ,elveszíted azt bizonyos valamit.Ülj le egyes:)
2018. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Címlapra kerülés = tetszel a fiúknak? El vagy tévedve nagyon #1.
2018. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Te is.
2018. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak akarj megfelelni, és ne annak, ami szerinted "bejön a fiúknak" (azért idézőjelben, mert ezt sem lehet így általánosítani). Aztán biztos, hogy előbb-utóbb találkozol valakivel, aki pont így tart tökéletesnek téged. Én pl. imádom a rövid hajat lányokon, és hidd el, hogy ha nem is ez az uralkodó nézet, de sokan vagyunk még így.
2018. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a fordított helyzetben vagyok. :) Mindig is hosszú, legalább derékig érő hajam volt, mert csúnyának tartom az arcom és ezzel rejtem el. Rövid hajjal tényleg úgy néznék ki, mint egy fiú. Kiskoromban egyszer annak néztek és ez ekkora hatással volt rám. Néha rémálmomban levágom a hajam. Borzasztó, mennyire félek tőle. Szóval nálam ez ilyen rögeszme, ami ugye sose jó... Mellesleg az emberek csak erről jegyeznek meg, különben láthatatlan vagyok... "A hosszú, barna hajú lány.", "Le ne vágasd, olyan szép!", "Bárcsak nekem is ilyen hosszú lenne!". Sok fiúnak is ez tetszik meg bennem. És tudod milyen érzés? Pocsék. Mert mi lenne, ha levágnám? Olyan csúnya lennék, hogy senki se állna többet szóba velem? A nevemet se tudják, előbb megjegyzik a hosszú hajamat... Örülj neki, hogy te rövid hajat viselsz és felejtsd el ezeket a mérgező gondolatokat. Ne hasonlítsd magad másokhoz, ne érezd úgy, hogy te nem vagy elég nőies és pláne ne akarj minden pasinak szexuálisan tetszeni. Ezt úgy mondom, hogy én is átmentem hasonlókon, átmegyek most is... Sokkal rosszabb érzés, mint aminek tűnik, de tényleg nehéz. Nem szabad foglalkozni ezekkel a buta gondolatokkal. Az a helyes, amit a tükörbe vagy a ruháidra nézve érzel. Pontosan az vagy te. És nincs is annál "szexibb", mintha valaki ismeri és szereti magát. Ne dobd el ezt azért, hogy a többi lélektelen, gyártósori droidra hasonlíts. Az a jó, ha a külsőd és a belsőd egyensúlyban van, egymást tükrözi - jelenleg én is ezt próbálom elérni. Sőt, mindenki küzd ezzel. Becsüld meg magad, ne változz mások miatt, pláne negatív irányba.
2018. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt rossz volt olvasni...

-Egy rövidhajú lány 2 éve boldog párkapcsolatban...

2018. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne akarj olyan párt, akinek csak azért kellesz mert "vonzó" vagy. Van olyan lány, akinek nagyon jól tud állni a rövid haj, és az emberek nagyrésze nem azért lesz beléd majd "szerelmes", mert baromi jól nézel ki, hanem mert nekik tetszeni fog a kinézeted.


Kitartást!

2018. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!