Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon rossz a...

Csak szerintem nagyon rossz a mostano Glamour-napok kuponjai?

Figyelt kérdés
Már a tavaszi alkalommal sem tetszett, és helyette Joy napoztam... amit soha nem szerettem, mert a Glamour-napok koppintásának tartottam sokkal rosszabb kedvezményekkel. De most, a Rossmanban és a DM-ben is kritikán aluliak az 50%-os kuponok. Alig van gyakorlatilag. Korábban nem így volt. És valahogy a többi kupon sem vonzz. Nektek tetszik valami?

2018. szept. 17. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én jóformán csak a DM, Rossmann kuponokat használtam ki eddig is, max. az Eurofamilysből párat.

Ruhásat szinte nem, mert az üzletek többsége nincs a városban (Siófok), azért meg Bp-re utazni nincs kedvem, hogy tolongjak és lehet, semmit se kapok.

Tavaly elmentünk Székesfehérvárra, de ott sem vettem semmit.


Most ez a kupon felhozatal elég gyér szerintem is.

2018. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is észrevettem hog nem olyan jók.
2018. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!