Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tartsam meg az orr...

Hogy tartsam meg az orr piercinget?

Figyelt kérdés
Nagyő szeretnék orr pct. Viszont volt már mind 2 szemöldökömnèl ès ajak pcm is volt de egyikkel sem jartam jól hiaba tartottam be az utasításokat annyira begyulladt h nem lehetett megmenteni ki kellett vennem. A szemöldökömnèl a csavaros vège becsuszott a bőröm alá annyira be volt dagadva a masik szemoldokomnel konkretan kilökte a bőröm az ajkamnal pedig mar kezdett ragyogyulni szoval voltak gondok. Igy kisse felek orrpiercinget csináltatni karikát szeretnek. Mind orvosi fémből voltak a pcim viszont nem igazan fogadja be a szervezetem. A fulbevalom is az nehez azzal is van gondom. Orvosi fém helyett ki mit ajánlana mit próbálják ki annyira szeretnem ha megmaradna.. Mar 1eve huzom ez miatt mert felek h ugy jarok mint az elozo 3al
2018. szept. 18. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
vegyel titan vagy arany kis bogyot. azzal inditsd, es majd ha nem lesz semmi baj vele akkor kicserelheted karikara. mindennap tisztitsd legalabb 2x. nekem igy nem volt vele semmi problemam. az elso 2 napon fel volt egy picit "puffadva" az orrom, de alig volt eszreveheto,ez normalis.
2018. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Titán ékszer illetve ne karikával kezdj, nekem valamiért nem szereti a szervezetem a karikákat, a fülemben lévő conch is lassan egy éves de karika miatt nem 100%-ban gyógyult, amíg az orromban volt karika addig non-stop vadhús volt rajta.
2018. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!