Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tűnhetnék kicsit...

Hogyan tűnhetnék kicsit idősebbnek, komolyabbnak, felnőttesebbnek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok picit alacsony is, aki nem tudja, hogy ennyi idős vagyok néz kb 16 évesnek.

Sminkelek, van műkörmöm, teljesen normális ruhákba járok. (Nem azért teszem ezeket, hogy idősebbnek tünjek, csak tetszik és így jobban érzem magam)

Képet nem igazán szeretnék csatolni.

De van valami ötletetek mitől tünhetnék annyi idősnek amennyi vagyok?

Annyira irigylem a korombelieket akik tök csinosak és néznek ki annyinak amennyiek, komolynak, érettnek néznek ki.

Öltetek? 😊

19L



2018. szept. 18. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedésen is sok múlik. Ha kicsit határozottabb vagy, akkor idősebbnek tűnsz,
2018. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Engem a te korodban, jó ha 14-nek néztek max. Az sokkal jobban tetszett, mint manapság, amikor pontosan megtippelik, vagy rádobnak pár évet... Legjobb, amikor felmutatom a diákbérletem és az ellenőr döbbenten rám förmed: "Maga hány éves?" 😂2 év éjszakai meló a titkom.


21/L

2018. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!