Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, mondanátok véleményt a...

Nők, mondanátok véleményt a külsőmről?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és arra lennék kíváncsi melyik korosztálynak tetszhetek . Mármint ha egyáltalán van esélyem a nőknél.


[link]


[link]


2018. szept. 19. 05:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van esélyed, semmi baj nincs veled. Azt hittem, valami kis duci, pattanásos fiú rakta ki a kérdést, de így nem is értem. Esélyed mondjuk szerintem akkor is lenne, mert ugye jobb esetben nem csak a külső a lényeg, nálad meg az is rendben van. Lehet hogy csak bátortalan vagy...
2018. szept. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a tini korosztálynál van esélyed ilyen kis babafejjel :D

Szép barna szemed van, nincs veled semmi baj :)

2018. szept. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
Nincs veled semmi baj. Mondjuk nekem nem vagy a zsánerem, de valakinek biztosan bejössz majd, mert nem vagy csúnya szóval nyugi :)
2018. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Szépek a szemeid! Bár én a helyedben más fazonu hajat vágatnék.
2018. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%
Alapvetően nincs veled semmi baj, csak nagyon kisfiús a kinézeted. Másfajta haj kellene neked, rövidebb. A kisfiús kinézeten pedig javít valamit a borosta, vagy próbáld ki a szakállt, tudom hogy minden 2. pasinak van, de hátha jól állna. Ja és az öltözködés is sokat számít.
2018. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Neked nincsenek füleid?
2018. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez a haj valami borzalom😱, a borosta jól állna ✌🏼

Mellesleg elég érdekes a kisugárzásod gondolom élőben is valami ilyesmi állhat a háttérben.

2018. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
De vannak füleim csak nem állnak el .
2018. szept. 28. 15:54
 9/32 Manócska1 ***** válasza:
100%
helyes vagy,korodbeliknél van esélyed
2018. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

"Van esélyem a nőknél..."


Érdekes, hogy ilyen külsővel ennyire nincsen valakinek önbizalma.

Nem hízelgésből írom. A bajuszka nem előnyös szerintem. De a dús haj, szem, arcforma az szerintem szép (helyes), sajnos én nem vagyok olyan ügyes hogy belőjem milyen fazon a hajad.

A kölyökképűség nem baj, barátom is olyan típus volt. Fiatalabbnak néz ki a koránál. Ő sem veszi észre, ha tetszik a nőknek és nincsen önbizalma a külsejét illetően, pedig koncerteken mindig bámulják a lányok, nők.



35/N

2018. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!