Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti szeretitek a magas...

Lányok! Ti szeretitek a magas vékony fiúkat?

Figyelt kérdés

Ez lennék én : 190cm körül, 70 kiló, nagyon világoskék szem, genetikailag széles váll és csontos arc.

16/f



2018. szept. 19. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Miért kérded meg MINDEN nap??????
2018. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pàrom ilyen volt. Miota együtt vagyunk felszedett kb 10-15 kg és még jobb lett. Ő nagyon vékony volt.
2018. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak az ilyenek tetszettek fiatal koromban.
2018. szept. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz, ahogy kinézhetsz, biztos bejössz valakinek titokban.😊
2018. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én előző párom pont ilyen volt, csak más színű szemekkel és idősebb volt nálad.


Nekem bejönnek a magas vékony fiúk, de attól függ milyen fajta.



Az olyan fajta magas vékony fiúk jönnek be, akiknek széles a válla, és amellett, hogy vékony, sportol is. Lehet akármilyen sport amit szeret, futás, uszás, akár az ha szeret konditerembe járni, szóval azért vékony, de izmos, van rajta izom (nem kell szétgyúrtnak lennie).


Szóval, nézhet ki jól egy magas vékony fiú, ha ad magára, formás, hosszú, kisportolt lábai vannak, olyan arányos.


Úgy vékony, hogy még egészséges mértékben, nem csontkollekció.



Ismertem régebben olyan fiút is (kissé beképzelt volt), aki viszont nem tetszett. Magas volt és vékony, de keskeny válla volt hozzá, és túl vékony volt, mint valami anorexiás. Pipaszár lábak, a karjai mint egy-egy faág, és átütöttek az erek is. A bordája is kilátszott, majdnem mint aki megjárta valamelyik harmadik országot. :-O


Na nekem előbbi igen, utóbbi nem jön be.

2019. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!