Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágítás Budapesten, hova...

Fültágítás Budapesten, hova érdemes menni?

Figyelt kérdés
Fültágítót szeretnék, viszont elég a max. 3mm. Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, van-e olyan hely, ahol ez egyből kivitelezhető (nem kell hetekig tágítani), és lehetőleg érzéstelenítéssel? :D Olvastam olyat, hogy valahol vágnak is a fülből, viszont fogalmam sincs szükség van-e erre 3mm-nél. Nem vagyok otthon az ilyesmiben, piercing-em sincs még. A Westend Tattoo and Piercing-re gondoltam először, árban is szimpatikus, de nagyon sokan szidják. Találtam egy másik helyet, de ott meg konkrétan 3x annyiba kerül (12 ezer), amit túlzásnak tartok. Azt sem tudom, mennyi ilyen dolognál a reális ár, mert nem valószínű, hogy célszerű ezen spórolni. Ezzel kapcsolatban mi számít ténylegesen soknak, és gyanúsan olcsónak? A Fetish Studio-t sokan ajánlották, szimpatikus is, viszont sehol sem találtam árlistát, megközelítőleg sem. Esetleg van itt olyan, aki már járt ott, és nagyjából képben van? Vagy valami másik helyre tipp? :D Köszi a válaszokat!

2018. szept. 19. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


3 mm még nem igazán fültágító.

Általában 5 mm és felett nevezik annak. 3 mm inkább csak nagyobb füllyuk.

Egy átlagos testékszerezőnél van 14 G-s tű, ami kb 2 mm-es lyukat kreál. Abba simán bele lehet húzni egy 2-3-as egyenes tágítót és kész. De ha netán olcsón akarod, akkor kell egy sima füllyuk, amibe raksz elsőnek egy sima ékszert, ami ha begyógyul, kicserélsz egy karikára, ami mellé raksz még egy karikát, vagy fülsúlyt a karikára...stb. Az annyira lehúzza, hogy két hét alatt 3 mm lesz a lyuk.

De amúgy 5 mm-es tű is létezik, amivel egyből lehet szúrni, bár egy ívelt pengés szike is kell lecsippenteni a maradékot. 3 mm annyira kicsi, hogy vágni nehéz. Inkább szúrni, vagy ha olyan, akkor biopsziás metszővel is megoldható. Westendet felejtsd el, keresd fel Komáromi Gerit a swastikában. (Urániánál, a Blahától 5 perc.)

2018. szept. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ismét! Elmentem a Swastikába, nem csalódtam, és egy cseppet sem bánom, hogy lehetett volna olcsóbb. :) Mindenki korrekt, nagyon jó arc, nem az utolsó látogatásom. :D A fájdalom sem volt vészes, ráadásul hamar elmúlt, és napról napra érezhetően gyógyul. Végül 4mm lett belőle, olyasmire gondoltam, csak az internet sötét bugyraiban nem igazán találtam reális képeket. 5-6-ig még talán elmegyek idővel. Az a baj, hogy ilyen kicsibe nem sok mindent találni. :D Csak a fülcimpám méretét is szeretném nagyjából megtartani, a túl nagy tágító már nem állna jól. :D
2018. szept. 24. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!