Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen borotvát vegyek? 22 F

Milyen borotvát vegyek? 22 F

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami elektromos és arcról kezdve testre lábra is lehet használni pl trimmelni is lehessen vele. Hajvagasra nekem nem kell, lényeg az arc test együtt. Mit ajánlatok?
2018. szept. 22. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem van egy pár éves rowenta szakáll és szőrzetvágó szettem. Típust nem írok, mert már nem lehet kapni. Nagyon bevált! Előtte is rowenta volt, majd kaptam ajándékba egy Babyliss márkájút, amit eladtam, mert számomra nem jött be.

Van egy Philips hajvágónk is, ami nagyon szuper, de nullás vágásra nem ajánlott. Nullás használatra, azaz minden fajta fej nélkül csak olyat szabad használni, aminek nagyon sűrű a vágó kése. Esetemben a rowenta tudja ezt. (herénél evvel sem ajánlott nullással vágni, de röviddel sem igazán)

Még egy tipp: Ágyékban géppel nullásra vágva hamar szúrni fog. Hiszen a vágásnál a szőr vége hegyes lesz. Amennyiben kopaszra van igény ajánlott szőrtelenítő krémet használni, mert az elmarja a szőrszál végét, ami nem, ill. kevésbé szűr utána. A másik megoldás, nem kell teljesen levágni, csak 2-6 mm-esre. Akkor ne szúr annyira. :-)

2018. szept. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!