Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg annyira durván fáj...

Tényleg annyira durván fáj egy industrial piercing szúrás és egy évig gyógyul?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy extrém módon fáj a szúrása és, hogy egy évig gyógyul, de 10-ből 7 embernek ki kell venni és folyamatosan vadhús nő rá. Igaz ez?

2018. szept. 26. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem mindket fulemben van.


faj a szuras, de abszolut nem extrem modon. sokaig gyogyul, nekem akkor is kepes picit begyulladni, ha ejjel alvas kozben meggyurom a fulem. bar az lehet, hogy nem is gyulladas, csak megnyomom.


vashus nem nott ra, nagyon szeretem, regota megvannak.

2018. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bullshit.

Nem fáj jobban mint bármelyik másik porc piercing.

Nemesacél ékszerrel kb 3 hónap volt amíg nem fájt ha mozgattam, persze ebben az is benne van hogy két összekötött lyuknak kell gyógyulnia.

Vadhús sose nőtt rá.

A 10-ből 7 is hülyeség szerintem, nekem kívül elég kicsi a porc így az első industrialom külső vége "kidobódott", elkezdett kifelé menni amíg már átlátszott a bőr alatt a szár.

Kivettem, a felső lyukba tettünk egy karikát és kb egy hónapot vártunk majd kicsit feljebb újra lett szúrva titán ékszerrel. Az első szúrásnál kb 2 hónap után tudtam azon az oldalon aludni, itt igaz csak egy lyuk volt de a 3. napon már simán ment puha párnán ha óvatos voltam. Egy hónap múlva már le is tudtam cserélni (megjegyzem érdemesebb alapból olyan ékszert rendelni inkább amit benne akarsz hordani így nem kell toporogni hogy mikor cserélhető) de azóta csak titán ékszert hordok benne, itt is kicsit elindult a felszín felé de megállt egy ponton ahol még teljesen jó, a titánnak sokkal kisebb a kilökődési aránya.

Nekem annyi bajom volt vele amúgy hogy el kell tűrni a hajat de nekem iszonyat sok babahajam volt ami mindig rátekeredett az ékszerre, beleragadt stb szóval mivel alapból gondolkoztam rajta elmentem felnyiratni azon az oldalon a hajam (a fodrászokat máig kirázza a hideg ha az industrialos fülem hajtogatom :D ) így sokkal könnyebb volt ápolni is.

2018. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Beleakad a haj?
2018. szept. 27. 16:09
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem, a hajad majd intelligensen kikerüli.
2018. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha minden nap lekezeled (majd amivel mondjak) majd többször is eleinte legalább 1-2 hónapig! És figyelsz rá tehát nem kapkodsz, mikor oltozol vagy hajat mosol vagy fesulkodsz stb. Mindent óvatosan.

Koszos kézzel nem nyulsz hozza, ha igen utána le fertotlenited!

Én pl alvás előtt mindig szorosan mellém raktam párnákat nehogy véletlenül ráfeküdjek.

Ha a hajam bele akadt akkor óvatosan kihuztam. Utána fertőtlenítés.


Igen sokan nem figyelnek ennyire, és úgy nagyobb az esélye a vadhusra. Tehát aki nem foglalkozik vele az könnyen rá cseszhet.

Úgy gondolom ez olyan mint egy kisállatát kb:D aki trehany annak nem valo!!!


De van olyan ember is aki aztán tényleg nem foglalkozik vele aztán semmi baja nem lesz..

2018. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem rosszabb, mint a többi porcos piercing, legfeljebb a szúrása tart egy kicsit tovább. A teljes gyógyulás eltarthat akár 2 évig is, de ez nem azt jelenti, hogy ezalatt folyamatosan fáj. Viszont érzékenyebb, bármikor begyulladhat, és jobban oda kell rá figyelni. Ugyanez igaz egy egyszerű helix karikára is. Ha vigyázol rá és rendesen kezeled, nem lesz gond. Ha koszos kézzel tapogatod, vagy ki akarod cserélni 2 hónap után amint úgy érzed kevésbé fáj, szinte garantált a gyulladás és a vadhús.
2018. szept. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jelentem túl vagyok rajta, és egyáltalán nem volt vészes, alig fájt a szúrás, nem is értem azokat a válaszokat a többi kérdésnél, hogy mennyire durva volt.
2018. okt. 2. 14:58
 8/8 anonim válasza:
76%
Nekem fájt, mikor szúrták. De elviselhető. Igaz egy 1 hónapig nem tudtam azon az oldalon aludni. De nekem is volt vadhús és gyulladás elleni krémmel kentem. Fájt, mikor gyógyult, de megérte, mert eltűnt. Persze kenőcsös betadinnel kentem ahol szúrták. Hogyha jól kezeled és a hajad nem takarja állandóan, akkor nem lesz baj.
2019. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!