Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Glamour napokon egy vásárlásná...

Glamour napokon egy vásárlásnál tényleg csak egy kupont lehet felhasználni?

Figyelt kérdés

Olvastam a kuponok hátulján, hogy egy vásárlásnál csak egy kupon használható fel (nincsenek szövegértési problémáim) , de úgy emlékszem, hogy tavaly láttam embert aki egyszerre sokat odaadott.

Hogy működik pontosan? Ha több DM-es kuponra van szükségem, akkor be kell mennem annyiszor? (már ha nem szeretném, hogy elérjék azt, amit szeretnének, hogy a kupon miatt sok mást is vegyek).



2018. szept. 29. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodtan menj be, cigánykodjál, jövőre meg majd sírj, hogy már nincs kupon.

Majd ezt is elszabjátok.

2018. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Az egy vásárlásnál egy kupon használható fel, az azt jelenti, hogy egy kupon csak egy darab termékre érvényes. Tehát pl. nem vehetsz egy Nivea kuponnal két Nivea krémet. De akárhány különböző márkájú kuponnal odaállhatsz egyszerre a pénztárhoz. Gondolj bele, elég nagy butaság lenne ötször beállni a pénztárhoz azért, mert te öt különböző terméket szeretnél venni :)

Egyébként így is elérik azt, hogy sok mindent megvegyél. Csomó olyat megvesznek ilyenkor az emberek, amire nincs feltétlen szükségük, de most kupon van rá. Nem kell ehhez más termékeket is megvenni, így is elérik, ami a céljuk :)

2018. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3 miért ne vehetne 2 nivea terméket?

Én is pl ilyenkor szoltam venni 4-5 egyforma hajfestéket-

Nyugodtan vehetsz 5 fogkrémet, 5 sampont stb. A Mülleresen szokták csak azt írni, hogy a kedvezmény 1db termékre vonatkozik.

Az 1 kupon használható fel úgy értendő, hogy hiába veszel pl 2 újságot és így van mondjuk valamire 2×20% kedvezményed, csak az egyiket fogadják el, nem pedig 40% kedvezményt kapsz

2018. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!