Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Glamour napok tobbszori...

Glamour napok tobbszori sorban allas?

Figyelt kérdés

Rossmanos kuponoknal tobbnel is ezt irjak a hatuljan: “semmilyen mas kuponnal nem vonhato ossze, igy mas glamlour dekorkozmetikumokra ervenyesitheto kuponnal sem..”

Ez most mit jelent? Hogyha szeretnek venni mondjuk nivea termekeket es maybelline termekeket akkor a ket kuponnal kulon kell sorba allnom?

Vagy hogy pl mondjuk niveabol van 20%os kuponom mindenre de van 20%os kuponom xy nivea termekre akkor csak az egyiket valthatom be ra? Vagy ha tobbet vennek a 20% mindenre es az xy 20%ot is vinnem akkor azt is kulon kell kasszaztatni?


2018. okt. 10. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Istenem ennyire nem lehetsz tudatlan 2018ban az adott termékre más kedvezményt nem vehetsz igényben 1 vásárlás alatt... ha veszel egy tusfürdőt kivágod a kupont és volna még egy kuponod nem vonhatód össze
2018. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Mi van? Egyszer kell sorba állni, a gondolatmeneted meg érthetetlen.
2018. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jolvan mar nyugodjatok le jezusom, azert kerdeztem meg, mert valamelyikekre ez van irva + mas kedvezmennyel nem valthato be, a tobbire meg csak hogy mas kedvezmennyel nem valthato be, igy nem volt egyertelmu, hogy ez mi a szrt jelent.

Koszi a kedves es normalis valaszokat!

2018. okt. 11. 06:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem vonható össze, az azt jelenti, hogy minden egyes termékre csak egyféle kedvezményt használhatsz.

Nem egészen tudtam értelmezni a helyzetet, de én úgy látom, hogy akkor lehet ebből "gond", ha mondjuk van olyan kupon, ami a teljes rossmannos vásárlásra ad 10 %-ot, meg van olyan, ami mondjuk egy nivea termékre 20%-ot, te meg meg akarod venni azt 20%-os kedvezménnyel ÉS még ugyanakkor mást is, amire viszont csak a rossmannos 10%-ot tudod használni. Én ezt tudom elképzelni, hogy problémát okozhat a kasszázáskor, viszont még ekkor sem kell kétszer sorban állnod, egyszerűen kettéveszed a cuccaidat, és megmondod, hogy külön szeretnéd azokat fizetni (mint amikor valaki egyszerre vásárol céges számlára, meg privát felhasználásra). De egyébként a kasszás is ugyanúgy meg tudja mondani, hogy hogy csináld (neki mi a legegyszerűbb, mit és hogyan tud számlázni).

2018. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!