Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt órás szakember?...

Van itt órás szakember? Ránézésre mik az árulkodó jelei egy replika órának?

Figyelt kérdés

Huszon éves vagyok, nem engedhetek meg magamnak egy replika karórát, de a prémium márkák között találok olyat, ami tetszik.

Vásároltam egy autómata szerkezetű, minden funkciót ellátó, az eredetivel teljesen megegyezô AAA minőségű replika órát. Másodpercre pontos már fél éve, ha leveszem, 3-4 nap után sem áll le, nagyon szeretem.


Viszont elhagytam a láncból egy darabot, bementem egy óráshoz, hogy találhatnánk e hozzá esetleg egy darabot, mert elhagytam.

Még le sem raktam szinte, de a nő azonnal flegmán rávágta, hogy ez egy replika óra, ilyennel nem foglakoznak...


Honnan látta meg azonnal? Voltam direkt eredti órát áruló üzletben, fogtam azt is, és úgy hogy fél éve hordom és ismerem minden funkcióját, nem találtam különbséget.


Ennyire gáz replika órát hordani, ilyen könnyű egy szakembernek megmondania?


Honnan tudhatta? Vagy csak előítéletes volt, mert fiatal vagyok, és gondolta biztos nincs pénzem 2 millás órára vagy akkor nem hozzájuk vinném be?


2018. okt. 11. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerni kell a márka stílusvilágát én pl egy Versace óráról egyből tudom hamis e mert nagyon szeretem és ismerem a márkát. Milyen márkáról van szó?
2018. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk agyilag: ami neked van, az hamisítvány, nem replika (az mást jelent)


"Másodpercre pontos már fél éve, ha leveszem, 3-4 nap után sem áll le, nagyon szeretem"

Akkor az kvarcóra kismókus, nem automata. És pont ezért látni rögtön, hogy egy hamis Rolexszel feszítesz.

2018. okt. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!