Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helyes cuki fiús arc vagy...

Helyes cuki fiús arc vagy kemény jóképű férfias arc?

Figyelt kérdés
Nektek melyik jön be jobban lányok? Ha egy férfi tényleg igazán férfi, kemény megjelenésű, kigyúrt borosta vagy szakáll és olyan férfias nem fiús. Vagy ha ilyen helyes, cuki aranyos arca van lehet akár borosta ott is? Szerintem ez a két fajtája létezik a jó csávóknak. Bocsi ha hülyén fogalmaztam. A választ indokoljátok is meg légyszi. Ha kérhetem kort is írjatok. Köszi előre is.
2018. okt. 13. 22:09
 1/10 A kérdező kommentje:

Ha nem tudnátok elképzelni.

1. [link]

2. [link]

2018. okt. 13. 22:13
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő véglet taszító, inkább egy harmadik kategóriát választanék, amit csak úgy az átlagnak hívnék, talán kicsit a kettő keveréke, de a lényeg az arányosság, illetve egy kicsi tökéletlenség.
2018. okt. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem az számít, mindkettő kategóriában vannak helyes és nem helyes fiúk/férfiak számomra.
2018. okt. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor mi számít?
2018. okt. 14. 11:25
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Valakinek jól áll a kisfiús beütés, valakinek nem. Azonkívül számít az ember kisugárzása, fellépése, magabiztossága, stílusa, van-e humorérzéke, tuskó-e, cakkunpakk a "teljes egész".


25N

2018. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És még picit visszatérve: Ott a kémia... Nagyon sok múlik rajta. Lehet valaki megáldva a klasszikus férfinak mondott jegyekkel, ha egyszerűen a kémia miatt nem vonzó és fordítva.
2018. okt. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kettő közül nekem egyértelműen a 2. jön be.
2018. okt. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Manócska1 ***** válasza:
a kettő közül ha választanom kéne,egyes. 39/nő vagyok
2018. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Manócska1 ***** válasza:
indokom,nem tetszenek a kigyúrt férfiak
2018. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hemsworth fiúkák c: na ők jönnek be
2020. jún. 2. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!