Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valakinek...

Szerintetek ha valakinek ilyen fehér a bőre az nem szép?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon fehér a bőröm és mindig is egy szép napbarnított színt szerettem volna,de én a napon sajna csak leégek. Tehát szerintetek taszító ez a fajta bőrszín?



2018. okt. 14. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szép.


amúgy én is nagyon fehér bőrű voltam/vagyok, leégni tudtam csak... aztán x év elteltével már barnulni is tudok.

lehet ha fokozatosan szoktatod a bőrödet a naphoz, akkor nincs gond. pl. nyáron 9 körül kimesz egy fél órára, akkor talán még nem egész le.

2018. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyönyörű!

De nyilván ízlés kérdése, én örülök, hogy fehér vagyok, és vigyázok is, hogy nyáron is az maradjak. Egybként sose barnultam szépen, én is mindig leégtem. De van ismerősöm, aki mindig nagyon barna, és neki meg az áll jól, nem is tudnám elképzelni másként.

Szerintem ne barnítsd magad direkt, csak öregíti a bőrt.

2018. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is ilyen színem van, régebben zavart, de már megszerettem. Olyan mint egy porcelán baba bőre. :) Nagyon nem is próbálok barnulni, mert nem szokott szép egységes lenni az eredmény. Furán is nézek aztán ki pl bikiniben amikor a hasam, vállam, combon hófehér és a végtagjaim meg a barna különböző árnyalataiban játszanak attól függően milyen hosszúságú ruhákban voltam. Meg mikor rámégnek a pántok nyomai meg a ruha kivágások.... Próbáltam szolizni hogy egységes legyek, de ott inkább pirulni szoktam, az önbarnítótól meg foltos lettem úgyhogy inkább hagytam a fenébe.
2018. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Régebben átoknak tartottam a fehér bőrömet, ami csak minimálisan tud barnulni. Ma már megbarátkoztam vele. Bár én nem vagyok ennyire fehér mint a képen.

A hajszínem is csak a világos bőrhöz megy. Szóval számomra már ezért sem érné meg barnábbnak lenni. :D

2018. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Ölni tudnék az egyenletesen porcelánfehér bőrért. Az enyém sápadtfehér ugyan, de az összes hajszálerem és vénám átlátszik rajta, ezért úgy nézek ki, mint egy szabásminta. Sajnos könnyen barnulok, amit nagyon utálok, úgyhogy szívesen cserélnék veled.
2018. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem szép
2018. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik, ennyire azért nem vagyok fehér de barnulni nem igazán tudok :D

Egy hetes tengerparti nyaralás után kb egy árnyalattal lettem sötétebb és akkor most sokat mondtam.

2018. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szerintem gyönyörű. Főleg lányoknál.
2018. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!