Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép nő Epres Panni?

Szerintetek szép nő Epres Panni?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet ilyen kisugárzásra, és harmóniára szert tenni, mint amilyet ő sugároz magából (?)

Elképesztő, hogy milyen eleganciával és kifinomultsággal viselni tudja önmagát.

Lágy, nőies, tiszta, és finom.

Hogyan?


2018. okt. 15. 11:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Én nem tartom egy nagy szépségnek, ami nem azt jelenti, hogy nem szép, ronda. Inkább ahogy írod, nagyon rendben van. Sok olyan nő van, akit arcra szebbnek látok, vagy jobban tetszik az alakja, de mégsem olyan jó a kisugárzása.

Szerintem az élete során elért eredmények, a sikeresség, a pozitív visszajelzések magabiztossá tették és ez látszik rajta. Az is számít, hogy nem egy mai műliba, és nem is a botrányairól híres, így egy pozitív, szimpatikus ember.

2018. okt. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

Kinek mi a szép? Mindenkinek más.

Női szemmel szerintem egy szimpla átlagos nő és mivel médiaszemélyiség ezért úgyis kell kinéznie, ahogy elvárják.

De azt, honnan tudod, hogy belülről is harmóniában van önmagával?

2018. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%

Igen.

Bár nekem kicsit igénytelen.

2018. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem gyönyörű Nő! 😊
2018. nov. 1. 15:15
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Külsőre átlagos. Kb. minden ötödik embernek szebb arca van nála, de tényleg olyan személyisége van, ami valami megmagyarázhatatlan “egyenességet” sugároz.

Nincs elszállva magától, soha életében nem voltak botrányai, és egyébként szerintem ez lenne a normális.

2018. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

Ló fejű, csontos arc... Kinek mi jön be.

Egészségedre 😂

2018. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Pont anyukám mondta, hogy ez a nő szerinte úgy néz ki, mint egy létminimumon élő agyongyötört ötgyermekes nő.

Megnéztem interjúját, a mimikája is kedves, a hangja is, szerintem gyönyörű. (Biztos féltékeny anyám :) különben szerinte Sarah Jessica Parker is csúnya, szerinte csúnyák a hosszúkás, kissé lófejű nők)

Szerintem Epres Panni jól érzi magát a bőrében, és csupa jóindulat.

2018. nov. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Nagggyonnn széééppp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Amúgy, Panni, ha te írtad ide ezt a kérdést, akkor javaslom, ne itt etesd az egódat!!! :D:D:D

2019. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja, mert pont Epres Panni lóg ilyen oldalon. Ne nevetess már
2019. jún. 17. 09:33
 10/15 anonim ***** válasza:
10%
Ronda mint a halál. Ócska, gebe piszkafa
2020. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!