Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon elkeseredett vagyok,...

Nagyon elkeseredett vagyok, tudok valahogy ezeken változtatni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem minden a külső, viszont azt is, hogy a férfiak általában ez alapján döntik el, hogy beszélnek-e egy nővel vagy sem.

A problémám az, hogy nem érzem magam szépnek, és tudom is, hogy nem vagyok az. Bármilyen képen szerepelek a barátnőimmel én nézek ki a legrosszabbul, nincs önbizalmam, nagyon elkeseredett vagyok.

Nagyon sokat foglalkozom magammal, kozmetikushoz, fodrászhoz, körmöshöz járok, szépen és divatosan öltözködöm, de ha ezeket levenném magamról, teljesen csúnya lennék, ezekkel pedig úgy érzem elfogadhatóan nézek ki. Nem szép az arcom, tele van hegekkel, nagy az orrom és pici a szám, az arcom túl nagy, ahogyan a csipőm is és 60 cm átmérőjü a combom, ami r****t nagy, miközben a derekam a 70 cm sem éri el. A melleim meg kb 88 cm. A magasságom 173 cm és ehhez 68 kg. Nagyon sokan sanyargattam magam, hogy a combomról lemenjen a felesleg, edzőterembe jártam, heti rendszerességgel futok és biciklizek és tornázok, nem eszek baromságokat, de ha fogyok is, akkor is a felsőtestemről. Teljesen körte alakom van. És ráadásul görbe a lábaim.

Soha az életembe nem volt még senkim, nem hivtak randira sem. Tudom, hogy ez miattam van, próbálok minden nap jobb lenni, nem csak külsőleg.

Tudtok ötleteket adni, hogyan legyen jobb nő ? Férfiak válaszait tartom előnyben, irjátok le, szerintetek milyen egy olyan nő, akivel szivesen elmennétek randira. :)



2018. okt. 15. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. okt. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20
2018. okt. 15. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az önbizalmad még javulni fog. Én 17 évesen csináltam ezt mint te. Páromat kikergettem a világból a hisztimmel, hogy csak ostoroztam magam hogy a hibáimat mondogattam csak neki.

Lehet a kisugárzàsoddal van a gond. Érezhető rajtad hogy önbizalom hiànyos vagy.

Ha nem tetszik a kinézeted akkor vàltoztass rajta. Sportolj, tegyél érte hogy az alkatodból a legjobbat hozd ki.

2018. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kései Sirató ***** válasza:
100%

1. Figyelemelterelés!

Az öltözködéssel optikailag sokat tudsz "csalni". Vannak olyan trükkök, amik vékonyítanak, és olyanok is, amik a figyelmet elterelik a kényes helyekről olyan helyekre, amelyekre szeretnéd.

Szeretettel ajánlom Lakatos Márk stílusterápia c. könyvét, ott konkrét tanácsokat találsz.

[link]


2. Sport és mindenféle mozgás!

Azt nagyon jól teszed, hogy sportolsz, ha elkezdenél futó versenyekre járni, akkor rengeteg fiúval megismerkednél ott, mert sokkal több a fiú és meg is van a közös érdeklődési terület. Minden verseny fent van a neten. Keresgélj a lakóhelyed közelében!


3. Igyál sok vizet, mert az jót tesz a bőrnek és nagyon egészséges.


4. Járj szoláriumba! Nyáron napozz, a napbarnított bőr vonzó.


5. Vágass fufrut! Optikailag kicsinyíti majd az orrod. Éteznek ortrkicsinyítő sminkek is, optikailag sokat javítanak, fent a youtube-on találsz, onnan meg tudod tanulni.


6. Legyél mosolygós, kedves, randizz 1-2 alkalommal olyan sráccal is, aki nem annyira tetszik, hogy a neked tetszővel ne legyél annyira gátlásos és ne az legyen az első.


7. Vegyél egy kutyát, a kutyások könnyen ismerkednek egymással kutyasétáltatás közben..


8. Ismerkedj a neten, ha személyesen nem megy!

2018. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsò vàlaszolò! Köszönöm ezeket a tanàcsokat, nagyon sokat segìtettèl. Kibròbàlom ezeket! 😊
2018. okt. 16. 20:44
 6/7 Kései Sirató ***** válasza:
Szívesen. Sok sikert! :D
2018. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig az a vicc, hogy tényleg nem minden a külső. Tudom most zavar, de főleg azért, mert 20 éves vagy és gondolom még nem találtad meg a helyed az életben (ahogy ezzel mindenki más is szenved ilyen korában). Ha megtalálod a szenvedélyed, vagy olyasmit csinálsz amit nagyon szeretsz, akkor boldog leszel, nem törődsz majd a külsőddel és rá fogsz jönni, hogy senki más se törődik vele.

Ha megnézel sok híres, népszerű vagy éppen magát boldognak vagy sikeresnek, kiegyensúlyozottnak érző embert, akkor tucatjával találsz köztük nem épp "klasszikus szépség" kinézetűeket.

Még egy dolog: általában az emberek szebbnek látják a másikat, mint saját magukat, mert másokon sokszor nem vesznek észre olyan hibákat, amiket az illető saját magán utál.

A sportról meg az volna a véleményem, hogy egy személyi edző szerintem sokat segíthetne megvalósítani a terveidet, mert például célzott gyakorlatokat állítana össze, meg egy edzéstervet kimondottan számodra. Mert oké, hogy sportolsz, de egyáltalán nem mindegy, hogy mit és mennyit.

Egy-két apróságon nyilván csiszolhat az ember, de alapvetően hidd el úgy vagy tökéletes, ahogy vagy!

2018. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!