Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy csinálják ezek a csajok,...

Hogy csinálják ezek a csajok, hogy így néznek ki? Mit tegyek, hogy én is ilyen legyek? 20L

Figyelt kérdés
Van egy pár lány a környezetemben akik tök jó vékonyak, jó alakkal rendelkeznek, hosszú egyenes hajuk van és nagyon dögösek. Én akármit csinálok a hajammal tiszta hullám, akkor szép, ha kivasalom. És husis alakom is van, mit tegyek? Előre is köszönöm a tanácsokat!
2018. okt. 21. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

husis = kövér


Fogyj le.

2018. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oks :D
2018. okt. 21. 12:05
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha pedig egyenes hajat akarsz mindig, akkor meg vasald minden nap 🤷‍♂️

Bár nem tudom mennyire egészséges ez a hajnak. Ismerek olyan lányt akinek alapból nagyon göndör lenne a haja, de utálja ezért minden nap vasalja.

Amúgy meg nem értem, a göndör haj is tud ugyanolyan szép lenni, sőt..

2018. okt. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából 3 naponta vasalom a hajam 180 fokon és kibírja következő mosásig csak hát ezaz, h nem akarom roncsolni... Meg növeszteni akarom és sose sikerül:(
2018. okt. 21. 12:32
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

Akinek vékony szálú haja van, az egyenes. Egy erősebb haj, sűrűbb haj sose fog úgy állni. Te keress magadnak más frizurát, ne rájuk akarj hasonlítani. Pl. lehet természetes, lágy hullámos, vagy befonva, tök sok menő fonás van manapság.

Az alakért meg tenni kell.

Én nem vagyok benne biztos, hogy kövér vagy, mert manapság sokan úgy gondolják, hogy aki nem úgy néz ki, mint egy sovány kislány, az már kövér.

2018. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesz valaki dögös hogy vékony vagy egyenes a haja. Az önbizalmadon kéne dolgoznod
2018. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is az önbizalmadon kéne dolgoznod első sorban, illetve ne akarj másra hasonlítani, találd meg azt a stílust, amiben JÓL ÉRZED magad.

Ha egyenes hajjal érzed jól magad, akkor egyenesítsd a hajad, de nyilván az lenne a legegészségesebb a hajadnak, ha nem vasalnád. Esetleg próbáld ki a keratinos hajegyenesítést, sokaknak bevált, és nem kell 2-3 naponta vasalgatni.

Vékonyság - nos, ez lehet alkati kérdés is, van aki alapvetően egy vékonyabb, izmosabb alkattal rendelkezik, ezért elég neki ha heti 2x fut egy órát vagy ilyesmi/nem is sportol semmit, és karcsú alakja van, de van, akinek vért kell izzadnia hetente többször is a konditeremben, hogy olyan alakja legyen.

Ha nem vagy elégedett az alkatoddal, akkor sportolni kell, nem is értem, hogy ez miért kérdés, hogy mit tegyél, ha husis alakod van de vékony szeretnél lenni..

Neten van millió edzésterv, millió diéta, találd meg a neked megfelelőt és csináld.

2018. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Fú kicsit fura hogy férfiként jobban benne vagyok a témában, de keress rá a keratinos hajegyenesítésre. Ez tartósabb és nem kell hajvasalóval ölni a hajad. Persze nem filléres tétel. De azok a tipikus "bomba" csajok akiknek gyönyörű hajuk feszes testük szép ruhájuk van azok szinte mind sok sok pénz ölnek a kinézetükre.


És igen minő meglepő fogyással lehet jó alakod. :D Életmód váltás kell, szokj le a cukros dolgokról, nasikról, cukros üdítőkről. (a gyümölcsélék is dugig vannak cukorral), zsíros kajákról gyorskajákról.

Nem egy atomfizika, ha már ezeket a szemét ételeket elhagyod akkor is be tud indulni a fogyás. Eleinte rossz mert a cukor tényleges függőséget okoz és elvonási tüneteid lesznek de ha kiürül teljesen belőled onnantól van élet a cukron túl is. Hidd el én már 1+ éve egy szem cukros vackot nem eszek nem hiányzik és az a -30 kiló is remekül áll rajtam. :D

2018. okt. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 TappancsMancs ***** válasza:

A netről mutass egy hasonló alakot, lehet, hogy az amit te husisnak nevezel nagyon jó.

F

2018. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

koplalj, égesd szénné a hajadat, egyél salátát, szelfizz a gyúróshelyen, nyivogj

vagy

hagyd ezt abba kérlek.

2018. okt. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!