Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hova fujjam a parfumot a...

Hova fujjam a parfumot a hosszan tarto illatert?

Figyelt kérdés

Nos,van egy La Rive The Hunting Man EAU DE TOILETTE parfumom. Akarhanyszor fujom be magam az illat elmegy,furdes utan mindig a nyakamra,a kezemre es a hajamra szoktam fujni,de ahogy a Fa Xtreme man dezodorom illata,ugy a parfumom illata is elillan.

Hova fujjam,ahol egesz nap erezzem?


2018. nov. 4. 20:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy hasznaljam inkabb a US PRESTIGE PLATINUM parfumomet? Ez EAU de parfum a masik az EAU de toilette a us elvileg erosebb...EGYEBKENT 20/F
2018. nov. 4. 20:38
 2/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy csak az edp parfümök tartósak.
2018. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Nincs rosszabb mint egy egész nap parfümtől illatozó nő. Ha már te is érzed a parfümödet, akkor garantáltan öt méteres körzetben is érzik, és hidd el, sokan nem akarnak alkoholban áztatott pacsulit szagolni.
2018. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3-mas, a kérdező egy férfi :DD


Egyébként hajra szokták, az sokáig tartja, vagy nyakra, ott vékony a bőr, és azért sokáig érződik. Sokan magukkal viszik egyébként, ha mondjuk reggel elmész edédszünetben egy kicsit fel tudod frissíteni. De tényleg vigyázz, ne vidd túlzásba :)

2018. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Kend be vazelinnel a bőröd, ahova a parfümöt fújod, sokkal tartósabb lesz!
2018. nov. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Oda, ahol vékony a bőröd. A bőr melege miatt párolog a parfüm, ezért illatozik, a vékony bőrön pedig nyilván jobban átmegy a meleg.


A legjobb helyek erre:

-fül mögött

-a nyak és a kulcscsont találkozásánal lévő kis mélyedés

-csukló belseje

2018. nov. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok, plusz kiegészítés


Attól, hogy te nem érzed, más még fogja. Ha mindig ezt az illatot használod és állandóan rajtad van, akkor hozzászokik az orrod és nem fogod érezni.

Én is jártam így, évekig ugyanazt az illatot használtam és egy idő után nem éreztem, így egyre többet és többet fújtam magamra. Ismerős szólt, hogy nagyon erős a parfümöm, közben pedig én egyáltalán nem éreztem. Aztán kipróbáltam egy másik illatot, egész nap éreztem, mert szokatlan volt.

Próbáld ki te is, a szokatlan, új illatot napokig érezni fogod. De ha sokat használod, ugyanúgy megszokod az illatát

2018. nov. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek. Ment a zold kez..
2018. nov. 5. 09:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, férfiban sem túl kellemes, ha öt méterre illatozik.
2018. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TappancsMancs ***** válasza:
0%

Attól mert az egyik válaszoló azt mondja nem jó ha egy nő egész nap intenzíven parfum illatú, attól még nem feltétlenül férfi. Egy intelligens nő is tudja ezt.


Egy férfi válasza kapcsolódásképpen - szerintem fontold meg mikor fújod a nyakadra, mert nagyon rossz ízűek a parfumök.

2018. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!