Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik körmös márkát ajánljátok?

Kitty Tailor kérdése:

Melyik körmös márkát ajánljátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most tanulok a Nabánál, körmösnek, viszont érdekel a többi márka is, mivel nincs még tapasztalatom abban, hogy mit kell elvárni egy anyagtól minőségben. Sokszor hallom, hogy csak a Crystal, de nagyon sok másik márka van a piacon és kíváncsi lennék, hogy melyik márka miben jó, ár-érték arányban milyenek stb. Megköszönöm, ha részletezitek a válaszotokat! Köszönöm :*



2018. nov. 5. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, ne ragadj le egy márkánál. Az egyiknél ez jobb, a másiknál az. Próbálgatni kell, hogy megtudd, neked mi az igazi. Lépj be facen körmös csoportokba, ott mindig találsz véleményt az anyagokról.
2018. nov. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is körmös vagyok, én extra qualitys zselékkel kezdtem, de most át fogok térni silicare. Szín zselékben viszont nagyon jók az inginails zselék. Ár érték arányban egyik sem rossz. Minőségben a silicaret dicsérik jobban. A crystal is nagyon jó viszont magasabb ár kategória. :)
2018. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2/2 a Silcaret én is néztem, jó hogy írtad. Igen, a crystal oké hogy jó, de baromi drága, tuti van ilyen színvonalú de olcsóbb termék is a piacon
2018. nov. 6. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Silcare, 2mbeauty

Én műkörmös vagyok és ezeket használom általában.

De mondjuk gél lakkot,díszítő zselét,szoval minden olyan anyagot ami közvetlen nem érintkezik a körömmel,akár e-bayről vagy aliexpressről is beszerezhetsz. Potom áron vannak cn minőségű termékek. Ilyen márka pl:GD coco,VenaLisa,Rosalind,Born pretty...stb

2018. nov. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekem nemnem jött be a silcare. A zseléjük könnyen tört, lassan kötött, a géllakkokban gyakran kicsapódott egy fehér réteg, pedig a premium vonalat vettem.

A 2m viszont ár-érték arányban nagyon jó. A smart zselé család jól kezelhető, nem folyik, de könnyen alakítható, kezdőknek is ajánlom. A géllakkjaik szépek, jól fednek, árban verhetetlenek. Az ecsetjeik is jók. A porcelán poraikat viszont nem szerettem meg.

Használok még pár dolgot a mystic nailstől, náluk a sablon a kedvencem. Keményebb, mint más márkák sablonjai, meg kell tanulni a technikáját, de utána álom a használata.

A másik szuper termékük a fill&form zselé család, ezek szuper sűrű acrylgélek, úgy kell dolgozni velük, mint a porcelánnal. Nagyon gyorsan és nagyon pontosan lehet teríteni az anyagot, így csak minimális reszelést igényel.

Géllakkból szeretem az indigo termékeit is, nagyon pigmentáltak, jó velük dolgozni.

2018. nov. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!