Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, van itt köztetek...

Lányok, van itt köztetek olyan aki festi a lábkörmét? Mi ebben a szép?

Figyelt kérdés
Lányként kérdezem és sosem értettem miért jó a lábkörmöt színesre festeni. Számomra inkább taszító egy kipingált lábköröm látványa. Leszbikusokra is jellemző, hogy festik vagy ez inkább a heterók sajátja? Tudom, egy kicsit banális a kérdés, de meghallgatnék egy két véleményt ezzel kapcsolatban.

2018. nov. 6. 15:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
42%
A kézen lévő műkörmök se jobbak.
2018. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1# Ebben egyetértek, de az legalább egész nap látszik. Még ha nekem nem is tetszik látom valahol az értelmét, hogy valaki miért hordhatja. De a láb felcicomázását már nehezebben veszem be.
2018. nov. 6. 15:42
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Mert a nőiesség jele. Gyanítom festett hajú conversehoródó tizenéves vagy, ezért nem érted. A körmöket nem fontos lakkozni, viszont a lábat elengedhetetlen.
2018. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 Nem talált, de a természetességet nagyobbra értékelem.
2018. nov. 6. 16:13
 5/15 A kérdező kommentje:
Továbbá miért lenne elengedhetetlen a színes lakk?
2018. nov. 6. 16:16
 6/15 anonim válasza:
94%
Egyénfüggő. Valakinek tetszik saját magán, valakinek nem. Ennyi az egész.
2018. nov. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Én szeretek foglalkozni a körmeimmel. Szeretem ha ápolt hatásu.

Minden hónapban legalàbb 1x làbfürdőzök.

Elég gyakran vágom és reszelem a körmeimet. Mindig szépek! Szoktam festeni is. Pàrom imádja amikor pirosra festem .

Többnyire nem színesek, amikor nincs szín akkor is kenek rá átlatszó lakkott. Köröm cuticula részére pedig mindig teszek ápoló olajat.

Nekem tetszik, pàromnak is! 😊

2018. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

7. Valaszoló vagyok.

Annyit még hozzá tennék, hogy nem vagyok pláza cica. Sose volt festve a hajam, nincs műkörmöm, nincs műpillám, nem sminkelem magam. Szóval nem feltétlen azok festik a lábkörmeiket, akik nem szeretik a termeszetességet!

2018. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Szia Kérdező!

Lányokat szólítottad meg a kérdéseddel,de ha nem haragszol férfiként írok én is egy választ:). Nagyon szép egy klasszul kifestett lábköröm,férfi szemmel izgató,csábító.Szerintem ezért is festi sok nő,lány a lábkörmét. Az sem baj természetesen,ha nincs festve,lakkozva,ez egyértelmű, de festve kiemeli a nőiességét mégjobban. Remélem nem haragszol,hogy írtam:)! 37/f

2018. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem, semmi baj, hogy te is írtál. Közben az eredeti kategóriájából is áttették a kérdést, szóval bárki írhat. Lehet akkor csak én vagyok furcsán bekötve, hogy nőként egy csomó női dolgot nem értek.
2018. nov. 6. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!