Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A pasiknak miért nem jön be a...

A pasiknak miért nem jön be a pixie frizura?

Figyelt kérdés

Sokan azt vallják, hogy egy nőnek legyen hosszú haja, mert az a nőies, sőt, olyanokat is szoktak mondani, hogy a rövid haj egy nőnél gusztustalan, meg, hogy ez kizáró ok, meg, hogy olyannál nem kezdeményeznének soha.

Én sem azt mondom, hogy kivétel nélkül mindenkinek jól áll, de ha valakinek nőies arca, stílusa van hozzá, akkor szerintem eszméletlen vonzó lehet. (Bár nem tapasztalatból, mivel hetero vagyok és lány, de azért mégis van szemem.) Szinte mindenkinek hosszú haja van, szerintem a pixie frizura pont, hogy vagányul kivilágít a megszokottból és kiemeli az arcot.

Igazából, csak állandóan csodálkozom, hogy mi ez az ellenszenv a fiúkban, férfiakban.

Mert persze, van akiknek fiúsan áll, tudni kell viselni, de pl ezek nem vonzóak? (Tudom, hogy ezek mind híres színésznők, de szerintem nem szebbek mint egy nem híres, különlegesen szép nő, szóval...)


[link]


[link]


[link]


[link]


Szerintem mindegyik vonzó, nőies, merész és különlegesebb mintha hosszú hajuk lenne. Emellett még aranyosak is. De lehet, hogy csak azért látom így mert nem vagyok férfi.

Most akkor ezek ,,leszbisnek'' tűnnek? Mert ezeket szokták mondani a rövid hajra.


Légyszi valaki segítsen tisztázni ezt a dolgot a fejemben!!

A pasiknak tényleg csak a hosszú haj tetszik? Még akkor is ha az olyan semmilyen? (És még ők mondják, hogy a nőket nehéz megérteni...)


Én még nem mertem vágatni pont emiatt, de gondolkodom rajta, ezért nagyon kíváncsi lennék, hogy hogy is van ez.


Köszi a válaszokat!!



2018. nov. 8. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem bejön nekik, ha az illető lány tetszik nekik és jól áll neki a frizura.

Ha valaki igazán tetszik, akkor mindegy, hogy hosszú vagy rövid haja van, vagy barna vagy szőke, vagy akármi.

2018. nov. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ha szeretsz valakit akkor valószínűleg mindegy, hogy milyen haja van.

De nekem exemnek amúgy azért nem tetszettek a rövid hajú nők, mert meglátott egyet az utcán, és egyből az jutott eszébe, hogy "ebbe nem lehet belekapaszkodni, meg meghúzni"

...Nem tudom, lehet tényleg az a bajuk vele, mert mindig csak egy dolog jár a fejükben, és az olyan filmekben mindig hosszú hajú nők haját fogják? :D

2018. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mert Mo-n a leginkább elsödleges nemi jelleg még mindig a hajhossz.. Nekem őszintén tetszik ha egy lánynak rövid a haja, van akinek nem áll jól de szerintem a többségen jobban mutat egy rövidebb (max vállig érő) mint a nagyon hosszú.
2018. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Érdekeset fogok írni, mert nekem attól függetlenül hogy nagyon tetszik, párkapcsolat szempontjából inkább nem jönnék össze ilyen nővel. A legjobban az tetszik, ha rövid a haj, de derékig érő. Gyengébbek kedvéért: felfogva hordja, tehát vagy feltekerve, vagy nyakon felülre tupírozva, vagy nyakon felülre vasalva, nyilván nem hajvasalóval, konty fajták, hasonlók.
2018. nov. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

Mert ha hátulról dugon úgy néz ki mintha kisfiúval lennék!

Magyarán búzás, egy nőnek az éke a haja attól szexi ez meg pont megvált tőle.


F/42

2018. nov. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem tetszik, de kevés olyan no van, akinek stilusilag és alkatilag is jól all.
2018. nov. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Én nem mondom, hogy undorító vagy bármi ilyesmi, de sajnos nekem egyáltalán nem tetszik. A legrövidebb haj ami tetszik egy nőn az az állig érő, de ha lehet választani, akkor inkább a hátközépig érőre szavaznék.

A linkelt képekre pedig az a válaszom, hogy nekem egyikük sem vonzó.

Ettől függetlenül ha szerinted jól állna neked, akkor hajrá, ne mások döntsenek helyetted.

2018. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Én imádom a nagyon rövid pixie hajat nőkön, sőt a tüsire gépeltet is. Tény, hogy nem áll jól mindenkinek, viszont számomra nagyon izgalmas, ha valaki ezt egy határozott nőies stílussal és kisugárzással kombinálva tudja viselni. Sajnos nagyon kevesen vállalják be nálunk, én így látatlanban is örülök, ha végül úgy döntesz, hogy erősíteni fogod ezt a tábort ;)
2018. nov. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Én is hosszú haj párti vagyok. Nekem a linkelt képek nem jönnek be, számomra egyáltalán nem nőiesek. Én a derékig érő hajért vagyok oda. Egyszerűen imádom a szép ápolt hajzuhatagot, vonzza a tekintetem. Jól lehet variálni kibontva, félig feltűzve, kontyba, különböző fonatok,copfok és ez mind izgalmassá teszik a hölgyeket. A rövid meg csak rövid.
2018. nov. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mikeXxX ***** válasza:
20%
Előre is bocsi ha valakit megsértek de minden ilyen nő számomra mintha lezbi lenne valamiért egyből ez ugrik be . 39f
2018. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!