Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Arra gondoltam hogy megnöveszt...

Arra gondoltam hogy megnövesztem a körmöm és befestem, ez így szép?

Figyelt kérdés
Megnövesztenem és befestve hordanám. Szerintetek az szép? Vagy inkább vegyek műkörmöt? Legyszi írjatok meg a véleményeteket. Csak értelmes válaszokat akarok!

2018. nov. 11. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább növeszd meg és fesd ki, az nagyon szép mert eredeti és nem valami mű biz b.z.


Nagyon szép és szexi úgy egy nő keze nekem nagyon tetszik.


F/42

2018. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. nov. 12. 15:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a sajátodat lakkozd. Ha egészséges és szép, jobb mint a műköröm.
2018. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem noveszd meg es menj el megcsinaltatni gel lakkal az nem is mu de sokkal tartosabb mintha csak rakennel egy sima koromlakkot ami elkezd lepattogni amit utana ugye le kell mosni acetonnal ami nagyon karositja a kormot szoval szerintem a gel lakk a legjobb
2018. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is arra szavazok, hogy növeszd meg, aztán körmösnél gél lakkot kérj rá, így attól is megóvod hogy letörjön
2018. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenkinek.
2018. nov. 13. 06:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó az úgy, a géllakkozás csak papírvékonyra szétb ssza a körömlemezt. Legalábbis kedves ismerősömmel ez történt régen.
2019. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mekkora hosszúra növesztenéd?
2019. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7es akkor a körmös volt a béna... a gél lakk nem cseszi szét a körmöt. Kivéve ha a viselője letépkedi magának vagy a körmös túlreszeli
2019. márc. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!