Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Órát szeretnék vásárolni 150...

IQ-Fighter kérdése:

Órát szeretnék vásárolni 150 - 200. 000 forintért. Ki milyet tudna ajánlani?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon behatárolni nem tudom az ízlésemet, be jön a sportos de az elegáns is. Talán Inkább utóbbiak érdekelnének mert hosszú távra tervezek órát venni és az elegáns cuccok általában időt állóak.

(legalábbis ez szubjektív véleményem)


Sok órát néztem. De egyre inkább elveszve érzem magam. Szép is legyen minőségi, töri se árt ha van, de akarok álszent lenni. Az esztétika lenne a lényeg.


Támpontok:Fém szíj, színek amik szóba jöhetnek:ezüst, arany, perzsgő (rose gold), barna esetleg fekete.


Sokan sokfélét ajánlanak, de mindegyiknek van alibije hogy miért nem venném meg. Három óra van ami eddig tetszett de nem győztek meg:


[link]


[link] Q=victorinox+gold+watch&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwig6cbVjM_eAhUsAsAKHUkXB04Q_AUIDigB&biw=1366&bih=632#imgrc=9E7YFacmWB_SYM:


[link] Q=tudor+silver+gold&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjj8aP3jM_eAhUCFCwKHaiCCdMQ_AUIDigB&biw=1366&bih=632#imgrc=3zdPvSQ08iBHnM:


Ne márkát ill. árat vegyétek légyszi figyelembe hanem az design-t, mert ezek csak irány adó jellegűek ki milyet tudna ajánlani?


A segítséget előre is köszönöm!


17F



2018. nov. 12. 15:55
 1/2 A kérdező kommentje:

Kért utolsó link újra.


[link]


[link]

2018. nov. 12. 15:59
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek közűl a Tudort venném.

De szerintem nézz még körűl a Longines , a Tag Heuer és Frederique Constant világában is.

Ha akármi órás kérdésed felmerűl,esetleg egy konkrét modellről, szívesen válaszolok privátban, mivel egy Óragyűjtő vagyok.

2018. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!