Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen hajat vágassak? Jövőhét...

Ember1.2 kérdése:

Milyen hajat vágassak? Jövőhét keddre van időpontom fodrászhoz és ötletem sincs!

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta hosszú egyenes hajam van, nincs festve nem vasalom és kb most derékig ér. Most jutottam el arra a pontra (19 évesen) hogy meguntam, ráadásul nem áll sehogy felkötve meg nem kényelmes és nem is tetszik úgy. Először rövid göndörre gondoltam mert az nagyon tetszik másokon, de akárkit kérdeztem, azt mondta nem állna jól.

2018. nov. 14. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem feltetlen kell sokat vagni, hogy uj hatast keltsen

:)

Egy uj fazon, haj veg forma is sokat dob rajta.

[link]

[link]


Illetve egy pici balayage melir


[link]

2018. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor már legyen teljes átalakulás, tüsire. Komolyan, próbáld ki szerintem.
2018. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hosszút!
2018. nov. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elöl hosszabb, hátul rövidebb, de ízlésesen:)
2018. nov. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Holnap akkor fodrász, hogy döntöttél? 🙂
2018. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem most csak egy frissítő vágás lesz a végéből mert nagyon bizonytalan vagyok 😔, de talán legközelebb. Azért mindenkinek köszönöm a válaszát!😉
2018. nov. 20. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!