Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfumot ajanlatok?

Milyen parfumot ajanlatok?

Figyelt kérdés

Nagy parfum mumus vagyok, imadom oket en ugyan megtalaltam azt az illatot amit legtobbszor hordok es magamenak tudhatok, korabban sokszor kiserleteztem ugy hogy leirasok es velemenyek alapjan rendeltem parfumot! Altalaban bejott!:)


Egy ferfinek szeretnek igy parfumot “kitalalni” de eleg bonyolult szamomra ugyanis nem egy “sarkallatos” szemelyisege van hogy ide vagy oda lehessen huzni.. ha unatkoztok nagyon szivesen fogadom a velemenyeteket nektek milyen illat jutna eszetekbe:)


25 eves, magas(190+) “egyszeru” ferfi akit az oltozkodes tobbnyire nem kot le, egyszeru de jo minosegu dolgokat vesz magara ha tehetne mindig melegitoben lenne:-D ez foleg a lustasaga miatt is van!

Egyebkent nagyon jo izlese van, es csak a minosegi igebyes dolgokat reszesiti elonyben.. lassu, de magabiztos es tobbnyire egy visszafogottabb ember ugyanakkor ha olyna hatas eri pillanatok alatt megkattan pozitiv ertelemben es nem all le:) Ezaltal a jo bulikat is imadja, napokig kepes menni:) nagyon termeszet kozeli nem szereti a harsany es hivalkodo dolgokat! Korabbi parfumjei: boss bottle de en nem voltam tole az o boren elragadtatva tole, illetve 1million ami szamomra sokat jelento illat volt, egy bizonyos emberen akin 100%ig mukodott imadtam rajta... Rajta nem adta at ugy!

Mas parfumjeit nem ismertem mar ha voltak!:)


Koszi a valaszokat!


Meg egyszer kerem csak azok valaszoljanak akik a kerdesemhez a valaszukkal hozza tudnak tenni es szivesen teszik mert elvezik az ilyet aki csak mocskolodni tud a papnak adja ki a templomban!:) koszonom!


2018. nov. 16. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

"Korabbi parfumjei: boss bottle de en nem voltam tole az o boren elragadtatva tole"


Ne haragudj meg, de a lőtéri kutyát nem érdekli, hogy neked nem tetszett. Tudhatnád, hogy új illatot nem ajándékozunk, max olyat amiről tudod, hogy használja. Attól, hogy neked tetszik valamelyik, nem biztos, hogy neki is fog.. Sőt, lehet szerinte büdös lesz. Na, akkor mi lesz?

2018. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
"aki csak mocskolodni tud a papnak adja ki a templomban!" - Ezzel most épp te mocskolódtál. Kár.
2018. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Ezek kb a legfelkapottabb illatok, nem lehet ez alapján semmilyen következtetést levonni.
2018. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!